Українські снайпери ліквідували шістьох окупантів на Херсонщині

Снайпери 73-го морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого ліквідували шістьох російських окупантів на Херсонському напрямку.

Про це на своїх сторінках у соціальній мережі «Фейсбук» повідомили служба зв’язків з громадськістю підрозділу та пресцентр Сил спеціальних операцій Збройних сил України.

Вони оприлюднили одне й те саме відео, змонтоване з кадрів, відзнятих через оптичні приціли снайперських гвинтівок.

Тим часом, Сили оборони півдня України повідомили про рекордні втрати загарбників в живій силі на цій ділянці фронту за період з 7:00 сімнадцятого березня до 7:00 вісімнадцятого – ліквідовано 228 загарбників (дві роти і взвод).

Окрім того, наші захисники знищили 14 гармат, 39 одиниць броньованої та автомобільної бронетехніки, 2 одиниці спеціальної техніки, 2 моторні човни, 2 розвідувальні безпілотні літальні апарати, 2 польових пункти боєпостачання, 2 фортифікаційні споруди та спостережний пункт противника.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Краснодаре пенсионеры устроили массовую драку за уцененные чашки, видео

24.03.2018 - 21:09
Несмотря на успех Кремля, который добился рекордного показателя для Путина на выборах президента, самих россиян, похоже, интересуют совершенно иное. В сети набирает популярности любительские видео из Краснодара, где пенсионеры устроили ...

Три способа слепить красивые вареники (видео)

25.12.2015
Излюбленная еда украинцев – вареники. ...

Ребенок простудился? Лучший способ помочь ему поскорее вылечиться…

23.10.2015
Ребенок простудился? Лучший способ помочь ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...