Українські дрони уразили сім літаків ВКС РФ

Чотири багатоцільові винищувачі «Су-30СМ», два військово-транспортні літаки та літак-амфібія «БЕ-200» пошкодили дрони-камікадзе Головного управління розвідки Міністерства оборони України п’ятого квітня на військовому аеродромі біля міста Єйськ в Краснодарському краю РФ (східний берег Азовського моря).

Про це сьогодні о 15:57 з посиланням на своє анонімне джерело в ГУР МОУ повідомило видання «Українська правда» (це означає, що інформацію санкціоновано надало керівництво). Начебто крім ушкодження різного ступеню літаків знищено дизельну підстанцію аеропорту.

Загарбники відбивали повітряну атаку вогнем зенітного ракетно-гарматного комплексу «Панцир-С» і кулеметів та засобами радіоелектронної боротьби, однак п’яти баражуючим боєприпасам вдалося вразити цілі.

Інформація потребує альтернативного підтвердження чи доказів, хоча б тому, що раніше вже повідомлялося, що під час цієї атаки начебто були знищені два штурмовики «Су-25» і чотири інтервенти.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Британцы изобрели асфальт, впитывающий лужи моментально (видео)

26.09.2015 - 17:23
Британская компания представила инновационный материал — пористое асфальтовое покрытие, которое впитывает до 600 литров воды в минуту. На такой дороге никогда не будет луж, уверяют производители. Вряд ли кто-нибудь будет ...

«Боруссия» громит «Легию» с рекордным счетом: видео голов

23.11.2016
С хоккейным счетом завершился поединок ...