Українські бійці захопили в полон велику групу окупантів

Розвідники бригади «Рубіж» Національної гвардії України в результаті успішної військової операції взяли в полон кілька десятків російських окупантів: «Більшість з них — мобілізовані, які були приречені загинути, проте обрали життя та склали зброю».

Про це на своїх сторінках в соціальній мережі «Фейсбук» повідомили пресслужби бригади і міністерства внутрішніх справ України, оприлюднивши одне й те саме відео, змонтоване з кадрів, відзнятих екшн-камерою на шоломі нашого захисника, вірогідно, парамедика.

Власне нам показано взяття в полон трьох поранених інтервентів з того моменту, коли вони вже лежали на землі в полі біля гаю без зброї та амуніції під прицілами автоматів наших бійців.

Надавши їм таку-сяку допомогу, медик «погнав» їх трохи далі в наш тил під захист дерев, адже в будь-який момент міг розпочатися ворожий обстріл – перебувати у відкритому полі було вкрай небезпечно.

Вже під «захистом» дерев медик перев’язав поранених, зробив їм якісь уколи. Потім їх запхнули в бойову броньовану машину і якомога швидше погнали ще далі в тил.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Хмельницкой области столкнулись два поезда. Есть жертвы: фото, видео

27.05.2017 - 11:38
У Каменца-Подольского на железнодорожной станции Негин (ЮЗЖД) утром 27 мая произошло столкновение двух составов, включая пассажирский поезд. В результате происшествия пострадали шестеро человек, включая четырех детей. По информации пресс-центра Госслужбы ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

Бандера добрался и до Винницы (видео)

07.12.2015
Человек, совсем недавно взорвавший интернет ...