Українська тенісистка стала чемпіонкою Вімблдону

Українка Людмила Кіченок разом з хорватом Мате Павічем змогли виграти у мікст турнірі Вімблдону. Вони здолали своїх супротивників у трьох сетах.

Українсько-хорватська пара грала проти Йорана Флігена (Бельгія) та Іфань Сюй (Китай). У першому сеті дует за участю Людмили зумів виграти подачу суперників, що дозволило переможно завершити сет з рахунком — 6:4.

У другому сеті Флігену і Сюй вдалося виграти з рахунком 7:6. У третьому вирішальному сеті Кіченок і Павіч змусили суперників помилитися і виграли поєдинок — 6:3.

Раніше українці ніколи не перемогали на Вімблдоні.

Українська тенісистка Еліна Світоліна теж продемонструвала дуже успіший виступ, потрапивши у чотвірку найсильніших. На жаль, вона припиняє виступи на Вімблдоні-2023 після поразки у півфіналі від чешки Маркети Вондроушової.

Світоліна програла з рахунком 0:2 (3:6, 3:6).

Вона вдруге брала участь у півфіналах Вімблдона. У сезоні-2019 її вибила майбутня чемпіонка Сімона Галеп.

Попередній раз Еліна грала з Вондроушовою у півфіналі Олімпійських ігор-2020, де перемогу в двох сетах здобула чешка.

У матчі за вихід до півфіналу Вімблдона Світоліна перемогла першу ракетку світу польку Ігу Швьонтек.