Українців закликали виїхати з Криму

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України закликає українців тимчасово покинути території окупованого Криму. Про це заявила віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук у Telegram в суботу, 23 вересня.

«Вкотре прошу українців за можливості виїхати з Криму. Перечекати деокупацію півострова на підконтрольній території або в третіх країнах», — написала вона.

Насправді, це не реально. Відсоток тих, хто хоче і має фінансову можливість кудись переїхати дуже незначний. І ніякими закликами його не збільшити. Люди до останнього не хочуть виїзджати навіть с тих населених пунктів, де майже все зруйновано.

Нагадаємо, 22 вересня у тимчасово окупованому Севастополі атакували штаб Чорноморського флоту РФ. За даними ГУР, загинуло щонайменше дев’ять членів російського штабу і 16 були поранені. Серед останніх — є російські генерали.

Сили спецоперацій повідомили, що удар був завданий, коли у штабі проходила нарада командування російського флоту.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе с воздуха уничтожили позиции российских оккупантов: видео

16.08.2018 - 00:34
Командир Украинской Добровольческой армии Дмитрий Ярош показал видео уничтожения вражеских позиций. По его словам, это работа БПЛА бойцов УДА. В результате налета, у российских оккупантов четверо раненых и сгоревшая бронетехника. ...

Сняли видеопрогноз будущего России (видео)

26.12.2015
Состояние экономики России комментируют все, ...

Ляшко и Мосийчук подрались в Раде с охранником Медведчука: видео

15.11.2016
В стенах украинского парламента произошла ...

Военному спецназу США разрешили действовать по всему миру: видео

27.11.2016
Американские подразделения Сил специальных операций ...