Українці завершили навчання на ЗРК Patriot у США, – Пентагон

Група із 65 українських солдатів завершила навчання на системах протиповітряної оборони Patriot на базі Форт-Сіллі у штаті Оклахома й вирушила до Європи для взаємодії з побратимами, які проходять навчання в Європі.

Про це сьогодні на брифінгу заявив речник Пентагону Патрик Райдер.

На військову базу Fort Sill у штаті Оклахома українці прибули в середині січня. Тоді в Пентагоні заявляли, що їхнє навчання роботі з сучасною системою протиповітряної оборони триватиме кілька місяців. Утім терміни вдалося скоротити завдяки досвіду українських військових.

Українські військові також активно проходять навчання на зенітно-ракетних системах Patriot у Німеччині. Про це в середені лютого повідомляв Бундесвер.

Наголошувася, що з 31 січня військовослужбовці ЗСУ навчаються на трьох станціях у Німеччині: вони вчаться тактично керувати станцією управління вогнем, керувати пусковими установками, обслуговувати та ремонтувати систему зброї. Навчання триває шість днів на тиждень.

«Мотивація висока, тому що всі розуміють, про що йдеться», — сказав тоді німецький офіцер.

Після закінчення навчання особового складу комплекси Patriot будуть доставлені до України.

Бійці української армії здібні до навчання з управління зенітними ракетними комплексами Patriot у Німеччині. Про це заявив командир німецького навчального підрозділу, повідомляв Spiegel.

Він розповів, що з навчанням українських військових у Німеччині все швидко, бо більшість військових мають досвід участі в бойових діях.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Украине прошли успешные испытания нового танка Т-72АМТ: видео

13.08.2018 - 16:31
Президент Петр Порошенко опубликовал в Facebook видео с испытаний модернизированной модели танка, которым еще год назад российские инженеры пугали боевиков. Глава государства указал, что пушка бронетехники сможет прицельно поразить цель ...