Українці закликали зняти з номінації на Оскар фільм «Топ Ган: Меверік»

Світовий конгрес українців закликав Академію кінематографічних мистецтв та наук скасувати номінацію на Оскар фільм Топ Ган: Меверік. Відповідний лист опублікований на сайті конгресу.

Зазначається, що причиною цього стало фінансування кінострічки російським олігархом Дмитром Риболовлєвим, який потрапив під санкції України.

Відомо, що він є одним із найбагатших російських олігархів та відомим близьким другом та бізнес-партнером Юрія Трутнєва, а також був найбільшим бізнес-партнером самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка.

«Ми закликаємо академію відхилити фільми з будь-якими прямими або непрямими інвестиціями російських олігархів чи інших учасників геноцидної війни Росії проти України та переглянути відповідність Топ Ган: Меверік для участі у 95-й церемонії вручення премії Оскар», — йдеться у зверненні.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео момента, как Лексус врезается в пешеходов в Харькове

19.10.2017 - 13:12
Видео с камер наблюдения опубликовал Антон Геращенко Со вчерашнего вечера новость о страшной аварии в Харькове, где молодая женщина на Лексусе влетела в пешеходов на тротуаре, оборвав шесть жизней, будоражит ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.03.2019
Психиатр тычет мне листок бумаги ...

Нарядная прическа за несколько минут (видео)

17.11.2015
Часто случается так, что Он ...