Українці тренуються у Польщі і Німеччині на танках Leopard 2

Українські військові прибули на танковий полігон у Свентошуве у Польщі на навчання на танках Leopard 2. Зокрема, до сусідньої країни приїхали 105 наших бійців. Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на коментар керівника навчальної групи полігону 10-ї бронетанкової бригади Кшиштофа Серадського.
 
«Йдеться про 21 екіпаж танків, а також технічний персонал обслуговування танків», — розповів він.
 
За його словами, навчання триває вже тиждень, а загалом курс буде близько місяця. Українці навчаються щодня по 10-12 годин.
 
Він додав, що українці вже мають досвід керування танками, тому їм легше опанувати нові машини. Українські військові на танковому полігоні опановують польські танки Leopard 2, а також танки цього типу, що передаються Канадою.
 
Серадський також не відкидає, що до Польщі на навчання з часом прибуде нова група українських військових.

Бундесвер також розпочав навчання українських солдатів керуванню танками Leopard 2. Про це повідомила речниця Міністерства оборони Німеччини, передає  Tagesschau.

Навчання відбуватиметься в основному на базі школи танкових військ у Мюнстері, Нижня Саксонія. Вони мають завершитися до кінця першого кварталу, щоб передача танків була «синхронізована» з цим.

А ось Австрія не хоче навчати українських солдатів на основному бойовому танку Leopard 2. Це підтвердила міністр оборони Австрії Клаудія Таннер у письмовій заяві для видання Ö1 «Morgenjournal», повідомляє Kurier.

Це «суверенне рішення кожної держави підтримувати Україну в рамках своїх законів», йдеться в заяві.

Як повідомив телеканалу експерт з міжнародного права Ральф Янік, нейтралітет навчань не є перешкодою, оскільки є рішення ЄС про це. А тому рішення Австрії виключно політичне.

Крім того, на австрійських танках Leopard 2 вже проходять навчання іноземні солдати, наприклад, з країн НАТО Угорщини та Чехії, повідомляє Ö1 з посиланням на армію. Австрія має єдиний танковий батальйон з 48 основними бойовими танками Leopard 2.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Возле Мариуполя боевой вертолет пролетел над головами отдыхающих на пляже: видео

03.07.2018 - 15:59
На Ютуб пользователь под ником «Якорь» опубликовал видео на котором боевой вертолет пролетает прямо возле пляжа, где отдыхают люди. Причем, на высоте всего в несколько метров, над головами купающихся. Автор ...

Гармаш принес «Динамо» победу над «Зарей»: видео гола

14.04.2017
Киевское «Динамо» после двух побед ...

Резніков показав британські танки Challenger 2 в Україні

28.03.2023
Британія і Україна офіційно підтвердили ...