Українці привезли на кордон з Польщею знищену росіянами техніку

У відповідь на протести фермерів у Польщі, українські аграрії доставили до кордону сільгосптехніку, яка постраждала від дій російських військ під час війни.

Інформацію про це поширили польські та деякі українські ЗМІ після того, як в мережі з’явилися відповідні відеоматеріали.

Один з користувачів соцмережі опублікував відео, на якому видно, як фури перевозять на платформах згорілі комбайн, трактор та інші сільгоспмашини. Зазначено, що це відео було зняте 22 лютого біля КПП «Угринів». Скоріше за все, що оригінал відео з’явився в українському сегменті TikTok, а інші ЗМІ взяли інформацію з цієї соцмережі.

Депутат Червоноградської районної ради Львівщини Олександр Клімов розмістив у своєму Facebook відео техніки, яка вже була розміщена на землі, та зазначив, що це, ймовірно, виставка української сільгосптехніки, зруйнованої через воєнні події. Він також вказав, що не має інформації, чия це ініціатива.

Техніку позначили табличками, на яких вказано регіон та власника. Таблички містять логотипи «Всеукраїнської аграрної ради» (ВАР) і SaveUA.

Вочевидь, українські аграрії таким чином намагаються присоромити польських протестувальників, а також викликати співчуття у простих поляків, щоб вони засудили блокаду нашої країни.

 Жорстка блокада кордону, що супроводжується антиукраїнськими гаслами, висипанням зерна з фур і потягу, вимоги, які по суті не стосуються нашої країни… Все це наші перевізники і влада терплять вже декілька місяців, закликаючи поляків і владу ПНР вирішити проблему. Більше того, по багатьох питаннях, які стосувалися України, полякам пішли назустріч, фактично погодившись на обмеження експорту через ліцензування… Однак ці цивілізовані кроки не зняли напруги, вони взагалі начебто залишилися непоміченними. Це не залишає інших варіантів, ніж вважати, що блокування підбурюють політичні сили. А більш за все від цього виграє фашистська Росія…

На фоні усього цього українські перевізники 20 лютого розпочали свою акцію протесту на пропускних пунктах на кордоні з Польщею у відповідь на блокаду вантажівок польськими протестувальниками. Голова ГО «Міжнародні автомобільні перевізники України» Володимир Михалевич роповів, що мирна акція проходить біля трьох міжнародних ПП «Рава-Руська», «Краківець» та «Шегині» триватиме з 20 лютого до 15 березня або до розблокування кордонів польськими мітингувальниками.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Испании забит шедеврально нелепый гол: видео

06.01.2017 - 03:27
«Реал Сосьедад» обыграл «Вильярреал» в первом матче 1/8 финала Кубка Испании — 3:1. При этом  настоящим хитом стал второй гол в ворота гостей, который на 32-ой минуте забил Вела. Вернее ...

Странная реакция кошек на обычный огурец

29.11.2015
На видео подборка различных ситуаций ...