Україна знайшла засоби для знищення окупантів у Бахмуті

Тактика російсько-фашистських загарбників полягає в тому, щоб штурмувати українські позиції за рахунок навали живої сили, незважаючи на величезні втрати. Таке відбувається у Бахмуті, під Авдіївкою і Вугледаром. Раніше теж саме було у Соледарі, під Попасною, Сіверодонецьком і в інших містах.

ЗСУ шукають методи стримування таких навал. На жаль, артилерії і снарядів в нас не не вистачає. А тому зусилля наразі сконцентровані на тому, щоб отримати касетні снаряди і спеціальну американську бомбу МК-20… 

Україна не відмовилась від прохання до Сполучених Штатів надати касетні боєприпаси, включивши до нього бомбу повітряного базування МК-20, яку вона хоче використовувати для скидання з безпілотників.

Про це агентству Reuters повідомили законодавці Джейсон Кроу і Адам Сміт, які входять до комітету з питань збройних сил Палати представників США.

За їхніми словами, українські посадовці закликали американських законодавців лобіювати надання МК-20 в Білого дому на Мюнхенській безпековій конференції минулого місяця. Бомби просили з артилерійськими снарядами калібру 155 міліметрів.

Законодавці додали, що Україна розглядає касетні боєприпаси як спосіб зупинити тактику «людських хвиль», яку Росія активно застосовує в останні місяці для штурму населених пунктів на сході – насамперед Бахмута.

Зокрема, як розповів Сміт, українські військові вважають, що МК-20 «мають кращу бронебійну здатність», ніж зброя, яку вони наразі скидають з безпілотників.

МК-20, які зазвичай скидаються з літаків, розкриваються посеред польоту, випускаючи понад 240 дротикоподібних суббоєприпасів. У США бомби перестали виробляти ще у 2016 році, але не складах їх є понад один мільйон.

Хоча, за даними Reuters, у Конгресі США існує певна підтримка прохання України, адміністрація президента Джо Байдена виступає категорично проти, оскільки касетні боєприпаси заборонені міжнародним договором 2008 року як такі, що можуть непропорційно уразити цивільне населення.

Водночас деякі опитані агенцією співрозмовники погоджуються, що це могло б вирішити проблему нестачі артилерійських боєприпасів в України, де Росія досі зберігає значну перевагу.

Додамо, що президент Зеленський і військове командування ЗСУ на даному етапі прийняли рішення продовжувати боронити Бахмут, де ворог буквально щодено втрачає багато живої сили і техніки.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Интернет покоряет видео об испанской вилле Порошенко

11.11.2016 - 10:24
Нардеп Сергей Лещенко в эфире телеканала 112 Украина 3-го ноября заявил, что президент Порошенко не задекларировал свой дом в Испании. Также по его словам, необходимо декларировать и те картины выдающихся ...

Динамо разгромило Александрию: видео голов

10.09.2017
Киевское «Динамо» добыло уверенную победу ...

Порошенко поздравил Украину с Новым годом: видео

01.01.2017
Президент Украины Петр Порошенко поздравил ...