Україна завдала удару по аеродрому Моздок в Росії

Чи не вперше за час російсько-української війни наші ударні безпілотні літальні апарати досягли Північної Осетії-Аланії на Кавказі (близько вісімсот кілометрів до найближчої вільної території України).

Принаймні про це повідомили самі рашисти. Так, міністерство оборони фашистської РФ заявило про знищення одного українського дрону-камікадзе над республікою. А голова регіону Сергій Міняйло стверджує, що були збито три баражуючі боєприпаси.

Він же уточнив, що це сталося у Моздоку, а дрони атакували розташований тут військовий аеродром, з якого злітають винищувачі «МіГ-31К» та бомбардувальники сімейства «Ту», які обстрілюють Україну.

Чекаємо на повідомлення з альтернативних джерел з цього приводу. Адже, швидше за все, рашисти згладжують і прикрашають інформацію…

Атака є спецоперацією Головного управління розвідки Міноборони України. Про це повідомляє Українська правда з посиланням на співрозмовника в ГУР МОУ. «Це — планова робота української розвідки та успішне застосування удосконалених вітчизняних засобів», — зазначило джерело.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Мастерица парковки» попала в «аномальную» зону (видео)

06.11.2015 - 18:28
«Подвезла подругу» — так называется этот видеосюжет. А вот выехать со стоянки задним ходом «мастерице парковки» удается с трудом. Владелец Audi Q5 явно не мастер парковки, и почему-то кажется, что ...

Как замариновать огурцы и помидоры за 15 минут

26.08.2016
Реально ли замариновать овощи всего ...

«Азовцы» пообещали освободить Донецк: видео

24.09.2017
Под Мариуполем бойцы полка «Азов» ...