Україна вперше завдала удари ракетами ATACMS

Як ми вже повідомляли, в ніч на 17 жовтня українські війська завдали потужних ударів по аеродромах російських фашистів поблизу Луганська і Бердянська. В результаті було знищено 9 гелікоптерів, інша техніка, а також безпосередньо загарбники.

Зараз в Мережі з’явилося відео моменту обстрілу аеродрому в Бердянську. Видно, що було декілька прильотів, причому дуже точних. Голос за кадром, що коментує події, висловлює здивування точності й потужності ударів.

Зазначимо, що росіяни припускають, що ЗСУ використали балістичні ракети ATACMS. Офіційного оголошення про їх надання не було, але це не є обов’язковим.

Більше того, газета The Wall Street Journal також написала, що Україна отримала невелику партію ATACMS і вже використала перші ракети. Причому, надали їй не самі круті модифікації, а ті, що мають дальність польоту 160 км.

Медіаплатформа Noelreports у соцмережі Х оприлюднила фото уламків ракет, вказавши, що це, вірогідно, тип «MGM-140A ATACMS Block I, M39 (A1?)»


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Одну из винницких попрошаек вывели на чистую воду: видео

28.12.2016 - 12:54
Почему винничане практически ежедневно жалуются в полицию на то, что стали жертвами мошенничества, и при этом «ведутся» на самые заурядные уловки аферистов?.. В центре Винницы «работает» несколько «бабушек», просящих милостыню ...

Приспособление для идеальной кладки кирпича (видео)

16.12.2015
Если Вы никогда не занимались ...