Україна витратить рекордну суму на оборонні рубежі

Уряд України виділив рекордну суму на облаштування оборонних рубежів. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Telegram за підсумками засідання Кабміну 19 січня.

Мова йде про 17,5 млрд грн, які будуть направлені на будівництво інженерно-технічних та фортифікаційних споруд, відповідне обладнання та систему невибухових загороджень, – написав очільник уряду.

За словами Шмигаля, кошти виділять профільним відомствам та обласним державним адміністраціям.

Нагадаємо, у Чернігівській області будують дві смуги оборони на найбільш небезпечних напрямках. Роботи проводить цивільна організація, а військові інженери надають необхідну методичну допомогу.

Також ДПСУ показала, як укріплює українсько-білоруський кордон. Там на загрозливих напрямках продовжується нарощення мінно-вибухових загороджень.

Раніше повідомлялося, що 7 грудня 2023 року уряд України встановив спеціальний прикордонний режим і заборонив вільний в’їзд, перебування, проживання й пересування осіб у прикордонній смузі.

Установлено спеціальний прикордонний режим та заборонено вільний вʼїзд, перебування, проживання, пересування осіб і провадження робіт, не повʼязаних з обороною чи охороною державного кордону, в межах земельних ділянок, які надано в постійне користування військовим частинам Державної прикордонної служби для будівництва, облаштування та утримання інженерно-технічних і фортифікаційних споруд, огорож, прикордонних знаків, прикордонних просік, комунікацій.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России назвали фамилии заказчиков убийства Гиви – Зорян и Шкиряк: видео

10.02.2017 - 20:35
Телеканал Россия 24 назвал Зоряна и Шкиряка заказчиками ликвидации предводителя «Сомали» Толстых Очень уж в ЛДНР и России не любят Шкиряка, который никогда не выбирал выражений в адрес оккупантов… Как ...