Україна сама ухвалить рішення про переговори, – Штайнмаєр

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр заявив, що Україна повинна мати свободу в ухваленні рішення про переговори про припинення вогню, пише Spiegel.

«Не можна ухвалювати рішення замість України. Україна має сказати, коли вона хоче таких переговорів і вважає їх перспективними», — сказав Штайнмаєр.

В кінці жовтня дуже потужну програмну промову Штайнмаєр зробив в палаці Бельвю, який перед цим здійснив візит до України. 

Штайнмаєр поклав всю провину й відповідальність за війну в Європі особисто на президента РФ Путіна. Він пояснив, що хазяїн Кремля абсолютно безпідставно зруйнував безпеку на континенті, наплював на всі правила і норми.

Президент Німеччини також пояснив, чому не можна стояти осторонь у цій війні, а також дуже чітко акцентував на тому, що Украиїна і надалі буде отримувати усю можливу підтримку від Берліну. Мова про зброю, фінанси й політичну складову.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Разбив Chevrolet на скорости 240 км/ч, водитель не пострадал (видео)

21.11.2015 - 15:36
Двое владельцев хорошо прокачанных Chevrolet Corvette решили померяться силами на дороге общего пользования… От смерти спасло их только чудо. Жажда скорости. Адреналин. Кураж. Мощные тачки. На экране компьютера или телевизора ...

В Макеевке сгорел рынок: видео

26.10.2017
В Макеевке сильный пожар Макеевка ...

Курьезная не случившаяся авария на железнодорожном переезде (видео)

15.01.2016
На видеорегистратор  автомобиля, стоящего в ...