Україна розірвала угоду з РФ щодо обслуговування РК «Сатана»

Під час засідання уряду 6 січня Україна розірвала угоду з Росією щодо обслуговування ракетного комплексу Сатана. Про це повідомив представник Кабміну у Верховній раді Тарас Мельничук.

Зазначається, що Кабмін припинив дію угоди з російським урядом щодо продовження терміну експлуатації ракетного комплексу 15П118М.

Документом передбачалося проведення українськими державними підприємствами сервісного обслуговування ракет стратегічного призначення 15П118М (Сатана), що перебувають в експлуатації РФ. Відповідно до договору, обслуговувати російські ракети мали Конструкторське бюро Південне імені М. Янгеля, яке у договорі називають головним розробником, і виробник — ДП Південмаш імені А. Макарова.

Наголошується, що угода припинена через докорінну зміну обставин її дії, що виключає проведення головним розробником та виробником сервісного обслуговування ракет стратегічного призначення 15П118М, що перебувають в експлуатації в Росії.

Наприкінці минулого року Кабінет Міністрів припинив дію угоди між Україною та Росією про спільне використання та охорону прикордонних водних об’єктів. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду 30 грудня.

Зокрема припинено дію угоди між Україною та Росією про спільне використання та охорону прикордонних водних об’єктів, яку було підписано 19 жовтня 1992 року у Києві.

Раніше Україна розірвала угоду з Росією про заходи забезпечення паралельної роботи енергетичних систем двох країн.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Ученым впервые удалось заснять котят барханного кота: фото, видео

11.10.2017 - 13:13
После долгих четырех лет терпеливых и усердных поисков и исследований людям наконец удалось впервые заснять на камеру котят барханного кота. Барханный кот — единственный вид среди диких кошек, который живет ...

Самый красивый гол 2017-го был забит в первый день года: видео

23.10.2017
Удивительно, но самый красивый гол ...

Мельничук заявил, что не будет членом коалиции в чебуречной: видео

16.03.2017
Вопросом количества действующих членов коалиции спикера ...