Україна повернула з полону 207 захисників

З серпня минулого року Кремль відмовлявся йти на обміни військовополоненими. Таким чином влада фашистської Росії намагалася провокувати невдоволення рідних і близьких наших бранців. Перший обмін після цього стався лише 3 січня цього року. При посередництві ОАЕ вдалося звільнити 230 чоловік. Сьогодні стався ще один обмін.

Україна повернула з полону 207 захисників

В рідну країну повернулися 207 військовослужбовців. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у Telegram в середу, 31 січня.

«Наші – вдома. 207 хлопців. Повертаємо попри все. Пам’ятаємо про кожного й кожну в полоні. Воїни та цивільні. Маємо повернути всіх. Працюємо над цим. Зараз – чергова класна робота команди України. Буданов, Єрмак, Усов, Малюк, Клименко – молодці!», – написав глава держави.

У свою чергу кервник Офісу президента Андрій Єрмак уточнив у Telegram, що серед звільнених українців воїни ЗСУ, Нацгвардії, ДПСУ, Нацполіції – рядові, сержанти та офіцери.

«Багато оборонців Маріуполя, військових, що були на Азовсталі, острові Зміїний, Донецькому, Запорізькому, Харківському, Луганському, Херсонському та Сумському напрямках. Це другий великий обмін після тривалої перерви. І ми продовжуємо роботу та виконання задачі президента – повернути всіх», – написав Єрмак.

Обмін полоненими з РФ, який був запланований на 24 січня та не відбувся через падіння російського Іл-76, мав стати одним із найбільших з початку повномасштабної війни. Росіяни заявили, що на борту літака нібито знаходились українці, яких везли на обмін.

Тоді у ГУР заявили, що нині відсутня достовірна та вичерпна інформація з приводу того, хто міг дійсно перебувати на борту Іл-76.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Первый в мире электровелосипед без цепи, — Mando Footloose (видео)

17.11.2015 - 13:57
Концепт инновационного электрического велосипеда Mando Footloose наконец-то довели до ума и конвейера: встречаем первый в мире велик без цепи в продаже за 3 800 долларов. Разработка проекта электровелосипеда заняла у ...

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019
Сегодня в прямом эфире телеканала ...

Свадьба на тракторах в Винницкой области вызвала фурор: видео

04.12.2017
В селе Михайлин Казатинского района ...