Україна посилить ЄС, – Зеленський

У середу, 8 листопада, Україна чекає на звіт щодо виконання рекомендацій Єврокомісії. Про це сьогодні, 7 листопада, у вечірньому відеозверненні до народу повідомив президент Володимир Зеленський.

Завтра важливий день. Очікуємо історичний висновок Євросоюзу — звіт щодо виконання Україною рекомендацій Єврокомісії. І вже готуємо наші подальші кроки — після цього звіту. Нашу законодавчу роботу, посилення інституцій держави», — зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що Україна вже пройшла великий шлях у наближенні до Євросоюзу.

«Наша держава абсолютно свідома того, що набути членство в Євросоюзі — це і політичне рішення всіх країн, які вже в спільноті та хочуть бачити нову державу в Євросоюзі, але це також і робота самої держави. Наша робота — це наближення й адаптація стандартів ЄС, практик спільноти», — пояснив президент.

Зеленський висловив упевненість в європейському майбтньому України.

«Україна буде в ЄС. І ми прийдемо до цього, зокрема, завдяки трансформації нашої держави — внутрішній трансформації, яка абсолютно відповідає інтересам наших людей. ЄС для України — це економічна безпека та соціальна стабільність, а Україна для ЄС — це посилення всієї спільноти. І дуже важливо, щоб депутати Верховної Ради України продовжували підтримувати необхідні для нашої євроінтеграції законодавчі ініціативи», — йдеться у вечірньому зверненні президента.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Турции персонал гостиницы избил российских туристов: видео

27.09.2017 - 13:00
Турецкие курорты российские туристы любят за «все включено» и приветливость персонала. Ночью 24 сентября в последний день перед отъездом постояльцы пятизвездочного отеля Azura Deluxe Resort & Spa Hotel получили серьезные травмы в ...

В Кривом Роге возле горисполкома люди кормят крыс: видео

09.01.2018
Забавную историю в соцсетях рассказали ...