Україна посилить ЄС, – Зеленський

У середу, 8 листопада, Україна чекає на звіт щодо виконання рекомендацій Єврокомісії. Про це сьогодні, 7 листопада, у вечірньому відеозверненні до народу повідомив президент Володимир Зеленський.

Завтра важливий день. Очікуємо історичний висновок Євросоюзу — звіт щодо виконання Україною рекомендацій Єврокомісії. І вже готуємо наші подальші кроки — після цього звіту. Нашу законодавчу роботу, посилення інституцій держави», — зазначив президент.

Зеленський підкреслив, що Україна вже пройшла великий шлях у наближенні до Євросоюзу.

«Наша держава абсолютно свідома того, що набути членство в Євросоюзі — це і політичне рішення всіх країн, які вже в спільноті та хочуть бачити нову державу в Євросоюзі, але це також і робота самої держави. Наша робота — це наближення й адаптація стандартів ЄС, практик спільноти», — пояснив президент.

Зеленський висловив упевненість в європейському майбтньому України.

«Україна буде в ЄС. І ми прийдемо до цього, зокрема, завдяки трансформації нашої держави — внутрішній трансформації, яка абсолютно відповідає інтересам наших людей. ЄС для України — це економічна безпека та соціальна стабільність, а Україна для ЄС — це посилення всієї спільноти. І дуже важливо, щоб депутати Верховної Ради України продовжували підтримувати необхідні для нашої євроінтеграції законодавчі ініціативи», — йдеться у вечірньому зверненні президента.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Жесткая блокада подобралась к Горловке: видео

12.02.2017 - 14:04
У Торецка заблокировали одну из двух веток Вблизи Торецка (быв. Дзержинск) активисты блокады железнодорожного сообщения с оккупированными территориями в ночь с 10 на 11 февраля перекрыли еще одно направление. По ...

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016
К счастью, в ДТП никто ...

Появилось видео столкновения поезда с электричкой в Москве

09.04.2017
Из-за пьяного, который переходил ЖД-пути ...

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал ...