Україна підбила російські кораблі в Чорному морі, йде евакуація

Схоже, що міноборони РФ майже не збрехало – окупанти справді знищили морські безпілотні дрони, які атакували патрульні кораблі «Сергій Котов» і «Василь Биков». Але не зовсім так, як заявлялося – у загарбників великі втрати в особистому складі, а суднам потрібна допомога.

Видання «Бабель» оприлюднило радіоперехват розмови між екіпажами гелікоптерів «Ка-29», задіяних у евакуації, та береговими авіаційними службами РФ. Чітко чути, що потрібно евакуювати одного «двохсотого» і п’ятьох «трьохсотих».

Сам факт цієї розмови і необхідність евакуації вже говорять про те, що атака дронами все-таки була вдалою. Для загарбників все ускладнюється тим, що події сталися в 340 кілометрах від Севастополя (недалеко від Босфору). А Москва ні за що не проситиме допомоги в сусідніх Туреччини та Болгарії.

Також в розмові чути, що, крім евакуації, потрібно забезпечити присутність прикордонника для розмитнення. Нам ця ситуація не зрозуміла.

Але «Бабель» припускає, що патрульні кораблі супроводжували контейнеровоз «Sparta-IV», який, за даними «Naval News» та інших джерел возив в РФ із Сирії зброю.

Якщо виявиться, що постраждав саме він, то резонанс буде ще більшим, адже Україна офіційно попередила про небезпеку всім судам, які йдуть в російські порти в Чорному морі. Значить, це не пусті погрози.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На Донбассе противотанковой ракетой уничтожена группа террористов: видео

09.02.2019 - 10:51
Война ПТУРов, развязанная в 2019 году террористами в районе Попасной (Троицкого и Катериновки), продолжается. Ответка Вооруженных сил Украины, судя по всему, идет на разных участках фронта, и уже давно вернулась ...

Извергающую дым слониху сняли на видео

23.03.2018
Слоны считаются одними из самых ...