Україна перемогла Мальту і розіграє путівку на Євро з італійцями

У матчі 8-го туру групового етапу відбіркового турніру до Євро-2024 збірна України перемогла Мальту з рахунком 3:1.

На 13-й хвилині мальтійці відібрали м’яч на своїй половині поля та у дві передачі відправили у контратаку Пола Мбонга. У результаті сильним ударом у дальній кут нападник відкрив рахунок.

На 38-й хвилині Судаков ліворуч увійшов до штрафного майданчика. Удар у нього не вийшов, але у Камензулі поїхала опорна нога і він у падінні переправив м’яч у власні ворота. На 43-й хвилині Довбик реалізував 11-метровий, призначений за фол на Мудрику, та вивів українців уперед.

На 86-й хвилині Мудрик на швидкості протягнув м’яч лівим флангом, змістився в центр і сильним обвідним ударом відправив його в дальній кут воріт Бонелло.

У паралельному матчі Англія з тим самим рахунком 3:1 перемогла Італію. Причому, як і українці вони першими пропустили…

Таким чином Англія набрала 16 очок і достроково здобула путівку на Євро як переможець групи. За друге місце в останньому турі зійдуться Україна і Італія. У нас зараз 13 очок, а у італійців 10 і гра в запасі із Північною Македонією.  В разі перемоги Скуадри Адзури її в грі з Україною влаштує нічия. Якщо ж вони з македонцями втратять очки, то нічиї вже буде достатньо  команді Реброва.