Україна отримала додаткові артилерійські снаряди

Перша партія боєприпасів в рамках чеської ініціативи «деякий час тому» прибула в Україну. Про це сьогодні на своїй сторінці у соціальній мережі «Х» заявив прем’єр-міністр Чехії Петр Фіала.

Цікаво, що сьогодні ж рашистський «воєнкор» Олександр Сладков заявив, що якщо ще три дні тому на один постріл української артилерії приходилося десять російських, то тепер це співвідношення різко змінилося – двадцять до трьох на користь ЗСУ.

Це схоже на повну маячню, бо з точки зору математики при такому розкладі у ЗСУ кількість снарядів зросла у 67 разів! Скоріше за все, є певне зростання, можливо у 2-3 рази, що теж дуже добре.

Також цей пропагандист російських фашистів стверджує, що артилеристам Зройних сил України начебто доставили нові гармати взамін тих, в яких вже були зношені (розбиті) стволи. 

Блогер і лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» прокоментував: «Чеська партія боєприпасів не те що прибула, вона вже давно клепає кацапів, зі слів бійців з артилерійських бригад. Тепер про це можна говорити…».

Хочеться вірити, що хоч якісь зміни сталися. Адже ворог продовжує «м’ясний» наступ, і його треба якось спиняти…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016 - 14:34
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) провел 4 месяца в окрестностях своего родного Санкт-Петербурга, фотографируя материал для новой книги под названием «Маленькие дети и их большие собаки». Своими работами Энди надеется ...

ВСУ уничтожили позицию оккупантов: опубликовано видео

25.06.2018
Фронтовой волонтер Юрий Мысягин обнародовал ...