Україна отримає ракети дальністю 300 км

У січні наступного року Україна отримає від союзників ракети дальністю 300 кілометрів. Про це повідомила журналістка Голосу Америки Мирослава Гонгадзе у Twitter в четвер, 26 жовтня.

«За даними високопоставлених чинів в Генштабі ЗСУ за результатами зустрічі військового командування України з військовим командуванням союзників, темпи постачання зброї Україні не зменшаться», – написала вона.

Гонгадзе додала, що у січні Україна має отримати нові ракети з дальністю 300 км та вагою бойової частини 100 кг. Окрім того, у планах є допомога з переобладнання зенітних комплексів Бук.

Очевидно, що мова йде про балістичні ракети типу ATACMS. Нещодавно ми отримали невелику кількість таких ракет, але дальністю 165 км і з касетними снарядами всередені, а не з монолітним фугасним зарядом.

Американські ЗМІ повідомляли, що Києв отримав від 12 до 20 таких ракет. Це вкрай мало… Частину з них вже використали для завдання потужних ударів по аеродромах біля Луганська і Бердянська.

Гонгадзе не уточнює, чому аж у січні плануються такі поставки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский ответил на запрет «Сватов» гениальным видео о наперстках

30.11.2017 - 14:43
Владимр Зеленский записал уже третье видеообрашение в связи с запретом сериала «Сваты». Первые два были превентивными — в связи с запретом на въезд актеру из РФ Федору Добронравову. Третье — ...

Назван худший пулемёт всех времён (видео)

10.02.2016
Им стал французский ручной пулемет ...

Презентовали новый клип на песню Вакарчука (видео)

20.04.2016
Сегодня, 20 апреля, был презентован ...