Україна отримає додатково 90 танків

Сьогодні у Брюсселі очільник Пентагону Ллойд Остін назвав вісім країн, які готуються передати Україні танки Leopard 2. Це ті країни, які вже взяли на себе офіційні зобов’язання. 

«Група країн, зокрема Німеччина, Польща, Канада, Португалія, Іспанія, Норвегія, Данія та Нідерланди, спільно працюють над переданням Україні бойових танків Leopard 2», – перерахував очільник Пентагону.

Нагадаємо, Фінляндія теж заявила, що буде приймати участь у танковій коаліції, однак рішення ще не оформлено офіційно.

Також Остін нагадав про те, що США, Чехія і Нідерланди передадуть Україні 90 танків Т-72. Але в цьому нагадуванні фактично закладена сенсація. Адже раніше повідомлялося, що США і Нідерланди профінансують передавання Чехією танків Т-72, але їх кількість не називалася. А тут, як бачимо, мова одразу про 90 машин! Разом з 60 танками Т-72 від Польші — будемо мати досить потужну силу.

«Польща стала першою країною, яка передала 250 танків близько пів року тому, чи вже навіть більше. Зараз ми готові надати 60 наших модернізованих танків, з яких тридцять — PT-91. І, на додачу, чотирнадцять Leopard 2 з тих, які у нас є», — зазначив ще 27 січня прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький в інтерв’ю канадському CTV News.

Як відомо, 25 січня Німеччина і країни так званої танкової коаліції вирішили надати Україні танки Leopard 2, щоб створити з них два батальони. Тобто мова йде про 100-120 танків. 

Крім того, 12 своїх танків Челленджер надасть Британія і 31 танк Abrams США.

Федеральна рада безпеки Німеччини схвалила постачання Україні 178 танків Leopard 1 із промислових запасів. З них десь 80 машин очікується в найближчі місяці, а решта не раніше наступного року.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Питере обрушилось здание института: появилось видео

16.02.2019 - 18:37
В России в здании Санкт-Петербургского национального исследовательского университета информационных технологий 16 февраля обрушилась крыша. Причем, она «провалила» перекрытия с пятого до первого этажа. ЧП произошло в разгар учебного дня. По ...

В Танзании гепард проник в машину с туристами: видео

31.03.2018
Сафари-прогулки по африканской саванне являются ...

Лось раскурочил джип Вячеслава Узелкова: фото, видео

03.05.2017
На Гостомельской трассе под Киевом ...