Україна на весну планує великий наступ, – Буданов

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов відзначив свій день народження (четверте січня), як і належить державному діячу, гучною військово-політичною заявою, яка широко розійшлася по українським та іноземним засобам масової інформації.

В інтерв’ю американського «ABC News» він заявив, що Україна на весну планує великий наступ, причому найзапекліші бої очікуються у березні:  «Це буде відбуватися по всій території України, від Криму до Донбасу».

Ця фраза залишає двозначність в кордонах, до яких має відбутися деокупація: станом на 2021 рік чи на 1991-ий?

Окремо Кирило Буданов пояснив, що Крим також буде звільнено: «Наша мета, і ми її досягнемо, — повернення до кордонів 1991 року, такою, якою Україну визнають всі суб’єкти міжнародного права».

Однак ми пам’ятаємо про наміри звільняти Крим і, можливо ОРДЛО, дипломатичним шляхом після закінчення активної війни. На цьому завуальовано наполягають союзники, аби уникнути ризику ядерної війни.

Втім, навіть звільнення захоплених в 2022 територій наразі виглядає фантастичним успіхом, на реальність якого поки що, будемо відвертими, ніщо не вказує.

Мало того, наприклад головнокомандуючий Збройних сил України Валерій Залужний прямо стверджує, що війна буде довгою і складною, і навіть чекає ще одного наступу на Київ.

Але, потрібно визнати, деякі фантастичні прогнози Кирила Буданова справджувалися…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

У Вінниці Дорожній контроль конфліктує з патрульною поліцією

20.08.2016 - 11:12
Поліція і дорожний контроль з’ясовували стосунки на Старому місті. Представника дорожнього контролю запідозрили у користуванні нелегальним автомобілем. Бо мали на нього орієнтування. Тому почали розбиратися. Активісти ж організації називають обвинувачення ...