Україна може вступити в НАТО, – Столтенберг

Україна зможе вступити до Північноатлантичного альянсу після закінчення бойових дій. Двері відчинені для будь-якої суверенної країни. Про це заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. 

Тим часом, різні джерела (зокрема, «Bloomberg») розповідають, що лідери країн НАТО дедалі реалістичніше розглядають надання Україні винищувачів (як «МіГ-29», так і американських «F-16»), так і крутих зенітно-ракетних комплексів «Patriot» разом з системою протиповітряної оборони «Залізний Купол».

Захід дуже повільний і навіть загальмований, але кожен день успішного спротиву ЗСУ робить дедалі реалістичнішими всі вищезгадані речі.

Тим часом, російські опозиційні ЗМІ звернули увагу, що в Москві воєнкомати почали полювати на заробітчан громадян інших країн. Керівникам підприємств видають (або вішають на двері) повістки на конкретних людей, дивись фотоскрін. Іноземців забирають у військомати, після чого роботодавці їх вже не бачуть.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Развязка митинга в Виннице: Малиновскому вернули гроб и пригрозили «набить морду»: видео

24.04.2017 - 18:35
Виктор Малиновский, который провел сегодня со своим активом пенсионеров очередную креативную акцию в Виннице, похоже, нашел достойных оппонентов. Напомним, группа митингующих пронесла по центру города гроб, наведалась к зданию горсовета, ...

Практикующие украинские врачи читают рэп. Видео

18.02.2018
Все знают о вреде самолечения ...

Появилось видео испытания новейшей ракеты Смерч

29.05.2017
Советник президента Юрий Бирюков у ...