Україна може отримати оновлені Байрактари

Україна може отримати Bayraktar Akincі і це питання в процесі розгляду, заявив гендиректор Baykar Makina Халюк Байрактар в інтерв’ю Радіо Свобода.

За його словами, українські військові добре знаються на тому, що виготовляє і у що інвестує турецька компанія. Вона має намір виробляти всі системи, які маємо, саме в Україні.

«У нас є необхідні для цього дозволи. Тому ми можемо повністю виробляти Bayraktar TB2, а не збирати його. Також тут ми можемо повністю виробляти Bayraktar Akincі. На це ми маємо дозволи від нашого уряду, що демонструє, наскільки ми наблизилися до втілення», – стверджує гендиректор.

Він підкреслив, що Україна є першою країною, в якій це станеться. Річ у тім, що в оборонній співпраці потрібні державні дозволи.

«А ми маємо цей дозвіл. Тому питання щодо Akincі в процесі розгляду, ось що я можу сказати з цього приводу», – підсумував Байрактар.

Раніше повідомлялось, що Baykar інвестує в Україну $100 мільйонів. У Baykar в Україні три основні інвестиції. Одна з них — завод з виробництва безпілотників, будівництво якого буде завершено за 1,5 року.

Місце будівництва, зрозуміло, не оприлюднивалося.

У свою чергу генеральний директор Baykar Халук Байрактор у червні назвав сроки запуски заводу з виробництва дронів в Україні. На ньому будуть випускати апарати Bayraktar TB2 та Akinci.

«Будівельні роботи на місцевому дочірньому підприємстві Baykar в Україні, Avia Ventures, йдуть відповідно до плану, а відкриття заплановано на 2025 рік», — сказав він.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бразилия сенсационно упустила победу в матче со Швейцарией: видео голов

17.06.2018 - 23:42
ЧМ-2018. Матч №11 Группа Е. Бразилия — Швейцария — 1-1 Вот и стартовали бразильцы. В Ростове они схлестнулись со Швейцарией. Задав с первых минут высочайший темп, пентакампеоне на 20-ой минуте ...

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский ...