Україна і ЄС продовжили транспортний безвіз

Україна і Євросоюз на рік продовжили дію угоди про вантажні перевезення автомобільним транспортом, яка скасовує дозволи для українських перевізників. Про це сьогодні повідомляє Мінінфраструктури.

Відповідної домовленості було досягнуто на першому засіданні спільного комітету про вантажні перевезення автомобільним транспортом.

«За перший рік домовленість довела свою практичну ефективність. За період її дії обсяги двосторонніх і транзитних автомобільних вантажоперевезень зросли більш ніж на 50%. І це далеко не межа нашого зростання», — йдеться у повідомленні.

Після підписання угоди 29 червня 2022 року кількість перевізників, які перетинали кордон у напрямку ЄС, порівняно з аналогічним періодом 2021 року збільшилася на 53%, а сама кількість перетинів – на 43%.

Нагадаємо, протягом трьох років Україна планувала отримати п’ять безвізів з ЄС. Більшість з них вже втілені. Йдеться про угоди у сфері енергетики, митниці, перевезень, цифрового ринку та торговельних умов.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Video >>

Гранатометчики ВСУ уничтожили ДОТ с террористами: новое видео

05.03.2019 - 11:13
Ранее «РЕАЛ» публиковал фото взрыва на вражеском ДОТе (долговременная огневая точка) на позиции оккупантов «Прыщ» на Светлодарской дуге. Их обнародовала 30-ая бригада Вооруженных сил Украины, прокомментировав, что это стало следствием ...