УЄФА та РФС проведуть турнір у Волгограді

Ну дуже страждають чиновники від Європейського і світового футболу через те, що вимушені були викинути російський футбол з міжнародної арени. Весь час вони намагаються піти країні-терористці на зустріч і щось дозволити. Вочевидь, головна причина — гроші…

За даними російського агентства ТАСС, УЄФА (на фото її президент Чиферін) та РФС домовилися про проведення міжнародного турніру для юнацьких збірних U-16 у Волгограді. Змагання нібито планують організувати у травні 2023 року.

Дані ігри повинні увійти до програми розвитку УЄФА серед юнаків та дівчат віком до 16 років.

Зазначається, що пом’якшення санкцій стосується винятково юнацького футболу, проте не дорослого. Крім того, організації обговорюють на неофіційному рівні шляхи більшого виходу російського футболу з-під санкцій. Офіційних заяв від сторін не було.

Нагадаємо, що УЄФА та ФІФА усунули російські клуби та збірні у лютому після повномасштабного вторгнення в Україну.

Міжнародна федерація футболу (FIFA) нещодавно відхилила прохання президента України Володимира Зеленського виступити з посланням про мир на фіналі чемпіонату світу з футболу в Катарі у неділю 18 грудня.

Офіс Зеленського запропонував ФІФА з’явитися у відеозверненні до вболівальників на стадіоні перед початком матчу і був здивований негативною відповіддю.

В футболі ситуація ще більш напружена. Той же президент ФІФА Інфантіно раніше майже товаришував з Путіним. У 2018 році він відмовився підтримувати заклики щодо переносу ЧС з Росії, за що був обласканий у Москві.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Под Питером крупный пожар (видео)

31.01.2016 - 12:52
Во Всеволожском районе Петербурга, в городке Колтуши в воскресенье утром произошел крупный пожар. Площадь возгорания на продовольственном складе составляет 10 тыс. кв. метров. «В 08:18 ранг пожара повышен до 3 ...

Появилось видео взрыва на электростанции в России

01.10.2017
В Якутске авария оставила людей ...

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018
В Василькове Киевской области учительница ...