УЄФА двічі відзначив Луніна за підсумками тижня у ЛЧ

Ввечері 9 квітня відбувся перший матч чвертьфіналу Ліги чемпіонів між мадридським «Реалом» та англійським «Манчестер Сіті». Рахунок — 3:3.

Пресслужба УЄФА опублікувала список із чотирьох претендентів на звання найкращий гол тижня у перших чвертьфінальних матчах ліги чемпіонів. Два з них — це якраз голи у ворота «Реалу», що захищає українець Андрій Лунін. Футболісти Манчестер Сіті Філ Фоден та Йошко Гвардіол потужними ударами влучили у «дев’ятки» його воріт.

Після гри головний тренер мадридців Карло Анчелотті сказав, що ці удари неможливо було відбити.

Крім голів у ворота Луніна, на найкращі претендують постріл Федеріко Вальверде у ворота «Манчестер Сіті» та гол гравця «Барселони» Рафіньї, який забив ПСЖ після асисту Педрі.

Що цікаво, в цьому матчі Лунін зробив три сейви, й один з них претендує на найкращий за підсумками тижня в ЛЧ.

Українець не дав забити зірковому нападнику гостей Ерлінгу Холанну. Конкуренцію Андрію за приз складуть Ян Облак (Атлетіко), Джанлуїджі Доннарума (ПСЖ) та Грегор Кобель (Боруссія Дортмунд).