Угорщина заблокувала 500 млн євро з фонду, що фінансує зброю для України

Орбан і його проросійський уряд продовжують системно шкодити Україні на користь Кремлю.

Наразі Угорщина заблокувала виплату восьмого траншу коштів з Європейського фонду миру в розмірі 500 мільйонів євро на озброєння, яке держави-члени Європейського Союзу передають Україні.

Про це агентству ANSA повідомило поінформоване джерело.

Транш у розмірі 500 мільйонів євро мав бути виділений наступного понеділка, 22 травня, але Будапешт заблокував рішення, нібито зажадавши «гарантій», що Європейський фонд миру не буде використовуватись у майбутньому виключно для допомоги Україні.

Європейський фонд миру – це позабюджетний інструмент загальним обсягом майже вісім мільярдів євро.

Завдяки цьому фонду ЄС підтримує Збройні сили України в рамках семи послідовних пакетів підтримки, а також багато інших країн, таких як: Мозамбік, Грузія, Молдова, Малі, Сомалі, Нігер, Йорданія, Боснія і Герцеговина, Ліван і Мавританія.

Зазначимо, що угорський уряд Орбана продовжує ганьбитися вже неприкритою підтримкою фашистської Росії і її кривавого диктатора Путіна. Майже щотижня, а то й частіше Будапешт робить антиукраїнські заяви і дії.

Наприклад, 23 лютого глава МЗС Угорщини Петер Сійярто у своєму виступі перед Генеральною асамблеєю ООН знову закликав до переговорів між США та Росією для припинення війни в Україні. Сійярто заявив, що постачання зброї та санкції не стали тими заходами, що допомогли зберегти життя і призвести до миру в Україні. 

Це люта брехня. Адже без західної зброї Росія давно би вбила мільони беззахісних українців і принесла страждання у всі родини на віки. 

Більше того, Орбан і Сіярто прекрасно розуміють, що припинення вогню без виведення російських військ зі всієї території України буде означати втрату окупованих на сьогодні регіонів, а також поновлення війни за декілька років. А тому їх позиція є злочинною і неприйнятною. А крім того, образливою, тому що заклик до перемовин між США і РФ без участі України демонструє повну зневагу угорської влади до українців, які кладуть свої життя на захист всієї Європи (в тому числі і Угощини).

 
 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собчак сделала громкое заявление и спела песню о своей груди: видео

16.12.2017 - 22:27
Ксения Собчак готова отказаться в выборах президента при условии единства оппозиции Ксения Собчак, которая заявила о вступлении в президентскую гонку в России, сегодня в Екатеринбурге сделала громкое заявление. А еще ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...

Под Донецком с утра бои. У ДНР потери в технике: видео

09.05.2017
Вчерашние вечерние сообщения местных жителей ...