Угорщина ратифікувала заявку Швеції в НАТО

Сьогодні парламент Угорщини після багатомісячного зволікання нарешті під тиском всього Заходу ратифікував заявку Швеції на вступ до НАТО. Про цей факт повідомляє угорське видання Index.

За відповідне рішення проголосували 188 депутатів, шість виступили проти. Ніхто з народних обранців не вибрав варіант «утримався».

Угорщина до цього голосування була єдиною державою-членом НАТО, яка не ратифікувала заявку Швеції в НАТО. Окрім неї, гальмувала процес Туреччина, але там припинили саботаж місяць тому, 25 січня.

Останніми тижнями своє серйозне невдоволення діями Орбана щодо блокування вступу Швеції в НАТО почали висловлювати США. Вочевидь, це теж подіяло…

Плюс Орбан випросив у Швеції напередодні чотири додаткові винищувачі Jas 39 Gripen в рамках існуючої угоди про безпеку.  Раніше Будапешт арендував 14 таких літаків з правом викупу. Нова угода розрахована до 2036 року.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Пентагоне подтвердили подлинность видео с НЛО

17.09.2019 - 19:07
В США в очередной раз поднялась информационная волна по поводу контактов с НЛО. И хотя Трамп недавно заявил, что сомневается в существовании подобного, в ВМС подтвердили подлинность видео с неопознанными ...

Прокол на съезде у Тимошенко: видео

23.01.2019
На вчерашнем съезде партии «Батькивщина», ...