Ударний дрон ЗСУ знищив 30 одиниць ворожої техніки

Ударний безпілотний літальний апарат (бомбардир) «Палаючий Швайнокарась» вночі знищив танк і бойову машину десанту російських окупантів, але одразу й сам був збитий ворожим вогнем.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» розповіла «Аеророзвідка», яка оприлюднила відповідне відео – останні кадри, зняті «Палаючим Швайнокарасем» у своєму «житті». Саме цей підрозділ ЗСУ і повідомляє, що даний безпілотник мав таку трохи дивну назву.

Спочатку оператор знайшов ворожий танк і влучно скинув на нього три протитанкових кумулятивних гранати – всі вибухнули, машина однозначно отримала більші чи менші ушкодження.

Потім БПЛА влучно скинув ще дві таких же гранати на бойову машину десанту (БМД) агресора.

А коли «Палаючий Швайнокарась» прицілився на третю ціль, в нього влучили ворожі кулі. БПЛА заіскрився і почав падати. Через секунд двадцять відеосигнал припинився.

До цього вильоту «Палаючий Швайнокарась» влучив близько трьох десятків ворожих цілей.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Украинские пограничники словили 14 контрабандистов в гидрокостюмах: видео

25.03.2017 - 18:12
Утром 25 марта сотрудники Мукачевского отдела Госпогранслужбы вблизи поселка Деловое на Закарпатье задержали 14 контрабандистов в гидрокостюмах. Как оказалось, местные жители наладили поставки табачных изделий через пограничную реку Тису и ...

Потрясающее исполнение гимна Украины на «Арена Львов»

15.11.2015
После такого сборная Украины обязана ...