Ударні дрони атакували три області РФ

Минулої ночі протиповітряна оборона російських окупантів начебто знищила і перехопила сім безпілотних літальних апаратів літакового типу в прикордонних з Україною областях РФ: чотири у Бєлгородській, два у Воронезькій і один у Курській.

Про це вранці офіційно повідомило міністерство оборони країни-агресора, стверджуючи, що дрони-камікадзе були українськими.

Тим часом, керівник Головного управління розвідки Міністерства оброни України Кирило Буданов в інтерв’ю CNN припустив, що атаки безпілотників на російську інфраструктуру можуть посилитися.

При цьому він не підтвердив і не спростував те, що це українські баражуючі боєприпаси. Але припустив, що їх цілями можуть стати «всі основні об’єкти критичної інфраструктури й об’єкти військової інфраструктури РФ».

Кирило Буданов сподівається, що крім практичної шкоди агресору це допоможе відійти від рашистського угару населенню РФ: «Вони бачать палаючі нафтобази, зруйновані будівлі заводів і фабрик… Це все йде на користь».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Сексуально изводила»: появилось видео допроса мужчины, который ранил журналистку Татьяну Фельгенгауэр

23.10.2017 - 17:14
В Москве в редакции радио «Эхо Москвы» мужчина с ножом напал на заместителя главреда Татьяну Фельгенгауэр. Его задержали. Судя по видео его допроса, он либо сумасшедший, либо хочет, чтобы его ...

Нападение на школу в России: появилось видео с места жуткой бойни

19.01.2018
В Улан-Удэ девятиклассник набросился с ...