УАФ підписала контракт з новим головним тренером збірної

Епопея з працевлаштуванням Сергія Реброва завершена. Спеціаліст підписав угоду з Українською асоціацією футболу, і стане новим головним тренером національної збірної. У цьому впевнений відомий футбольний інсайдер Фабріціо Романо.

«Незабаром новим головним тренером збірної України стане Сергій Ребров — контракт підписано.

Після переговорів зі Славеном Біличем було ухвалено рішення зупинитися на кандидатурі Реброва. Незабаром буде офіційне оголошення»,- написав Романо.

Нагадаємо, залишається менше місяця до наступних матчів збірної України у кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року. У стартовому поєдинку відбору проти команди Англії «синьо-жовтими» керував виконуючий обов’язки головного тренера Руслан Ротань.

Сергій Ребров та Аль-Айн остаточно вирішили припинити співробітництво. Як повідомляли тиждень тому місцеві ЗМІ, керівництво представника чемпіонату ОАЕ вже почало підшуковувати заміну для українського спеціаліста.

До шорт-листу потрапили: Марсело Гальярдо, який раніше очолював аргентинський Рівер Плейт; Алфред Схройдер, попереднім клубом якого був Аякс з Нідерландів; та син Мірчі Луческу Разван, який нині очолює грецький ПАОК.

Контракт Сергія Реброва з Аль-Айном спливає наприкінці цього сезону. Команда втратила шанси на чемпіонство в ОАЕ.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В рамках акции «Щедрик100challenge» песню исполнили в 50 городах десяти стран мира 170 творческих коллективов: видео

19.02.2017 - 12:03
«Щедрик100challenge» закончился. Но «эта музыка будет вечной» И хотя никто не запрещает вам исполнять или просто мурлыкать легендарный «Щедрик» Николая Леонтовича, флешмоб «Щедрик100challenge» официально закончился. Организатор флешмоба священник Назарий Давыдовский: ...