У ЗСУ висловились про можливий відхід з Бахмуту

Наразі рішення про відхід Сил оборони з Бахмута не прийнято. Про це заявив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий: «Тільки командування бачить, наскільки така необхідність є у цій ситуації…».

Тим часом боєць ЗСУ, який воює у Бахмуті і веде Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», в своєму звіті за останній день лютого перерахував позиції, які ворог захопив у місті, і пояснив, чому його неможливо втримати (дивись скрін):

«…Нас їпашать всім, що мають, а у відповідь ми кидаємо фантики… Утримання Бахмуту є під великим питанням, бо судячи з позицій які маємо ми, і мають вони, ми відтягуємо неминуче… За ці декілька днів наше положення стало гірше… Ворог пре як ідіот, а ми зараз не можемо втримати тим, що ми маємо на руках, цих дебілів, яким би я оптимістом не був… В нас немає таких сил щоб стримати ворога в такому обсязі».

Володимир Зеленський раніше пояснив, що питання відступу з Бахмута буде визначатися виключно військовою доцільністю.

Але головне навіть не в Бахмуті, а в тому, що ЗСУ досі не можуть сформувати вогневий паритет окупантам на критичних ділянках фронту. І це не зміниться після відступу з Бахмута. Надія на західну допомогу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Бешеный Trabant 4×4, — недоразумение ГДР-овского автопрома превратили в монстра  (видео)

27.11.2015 - 17:03
Над забавными восточногерманскими Trabant с частично пластиковым кузовом и двухтактным моторчиком в свое время потешались все, кому не лень. Пришло время возмездия – черный монстр от одного польского энтузиаста выдает ...

Факт кнопкодавства «слуги народа» попал на видео

11.09.2019
В президентской фракции в Раде ...

Мейвезер с большим трудом победил МакГрегора: видео

27.08.2017
Прошедший 27 августа в американском ...