У ЗСУ відповіли на запитання про відступ з Бахмута

ЗСУ: гарнізон Бахмута постачається адекватно

Наразі Збройні сили України мають можливості постачати Бахмут всім необхідним, і це головне. Принаймні, так в ефірі єдиного телемарафону заявив речник Східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий.

Також він розповів: «На сьогодні траса на Бахмут не перекрита російськими окупантами». Але не уточнив, яка саме з двох існуючих (з Слов’янська та Костянтинівки).

Втім, загально відомо, що фізично агресором поки що не захоплені обидві дороги. Однак загарбники занадто близько підійшли до них і добре їх прострілюють. 

Наприклад, бійці розвідувального батальйону імені Шейха Мансура повідомляють, що сьогодні агресор додатково трошки просунувся в Красній Горі до Парсковіївки. Одразу за цим селом траса на Слов’янськ. 

У відповідь на не дуже розумне, або як мінімум наївне запитання не за адресом про відвід військ з Бахмута Сергій Череватий пояснив: «Командування має різні варіанти дій і слідкує за ворогом. На кожну його дію у нас є протидія».

Раніше англомовний аналітик «DefMon» повідомляв, що постачання гарнізона Бахмута відбувається путівцями між двома ризикованими трасами. 

Повторимося, головне, що гарнізон Бахмута має постачання. А у відступі заради відступу немає ніякого сенсу, тому що ворог тут же наступатиме далі. З іншої сторони, не можна потрапляти в оточення, треба якось виснажувати рашистські орди і чекати на допомогу Заходу…


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Луценко огласил подозрение Януковичу в государственной измене: видео

28.11.2016 - 13:16
В Святошинском суде начались слушания по делу о расстреле на Майдане людей 20 февраля 2014 года, в котором Янукович должен быть допрошен как свидетель. Генпрокурор Луценко огласил подозрение Януковичу по ...

Автогонщик выполнил переднее сальто на автомобиле: видео

02.04.2017
Зафиксировано  первое переднее сальто на ...