У ЗСУ розповіли про ситуацію на Кремінському напрямку

Чутки про просування Збройних сил України в районі Кремінної тривають вже скоро добу. Можливо, диму без вогню не буває?

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий прокоментував ситуацію, залишивши інтригу: «У Луганській області триває системна робота з деокупації в умовах, коли противник збудував укріплення, і є підстави для оптимізму».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповідає, що українській бійці начебто помічені вже в самій Кремінній: «Може розвідка, а може взяли». 

Це заперечив сьогодні на брифінгу голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай: «Те, що наші військові вже звільнили Кремінну або хоча б зайшли на її околиці — не відповідає дійсності, але бойові дії йдуть поблизу міста. І можу сказати, що військове командування певної ланки, що перебувало у Кремінній, тепер переміщене до Рубіжного».

В свою чергу, західний блогер «Tendar», який займається військовою аналітикою, підтвердив наше припущення, що ЗСУ підійшли дуже близько до Кремінної з півночі і півдня, а також звільнили Червонопопівку й Діброву.

«Tendar» вважає, що агресор не зможе втримати Кремінну, та відступить з міста на лівий берег річки Красна. Дивись скрін і мапу.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Пьяная дама разъезжала на машине с 4-х метровым деревом в капоте (фото) (видео)

12.03.2016 - 19:47
В полицию штата Иллинойс сообщили, что по дороге движется автомобиль, в передней части которого торчит целое дерево. Полиция в Америке, как правило, реагирует молниеносно даже на самые нелепые сигналы общественности. ...

Американцы прощаются с легендарным армейским вездеходом «Хамви» (видео)

27.03.2016
Карьера легендарного «Хамви» в американской ...

Активисты «С 14» напали на Наталью Витренко: видео

26.04.2018
Активисты националистической организации С 14 ...

Вот что бывает, когда за руль садятся дураки (видео)

17.06.2015
Как гласит народная водительская мудрость, ...