У ЗСУ розповіли про ситуацію на Кремінському напрямку

Чутки про просування Збройних сил України в районі Кремінної тривають вже скоро добу. Можливо, диму без вогню не буває?

Речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий прокоментував ситуацію, залишивши інтригу: «У Луганській області триває системна робота з деокупації в умовах, коли противник збудував укріплення, і є підстави для оптимізму».

В свою чергу, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» розповідає, що українській бійці начебто помічені вже в самій Кремінній: «Може розвідка, а може взяли». 

Це заперечив сьогодні на брифінгу голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай: «Те, що наші військові вже звільнили Кремінну або хоча б зайшли на її околиці — не відповідає дійсності, але бойові дії йдуть поблизу міста. І можу сказати, що військове командування певної ланки, що перебувало у Кремінній, тепер переміщене до Рубіжного».

В свою чергу, західний блогер «Tendar», який займається військовою аналітикою, підтвердив наше припущення, що ЗСУ підійшли дуже близько до Кремінної з півночі і півдня, а також звільнили Червонопопівку й Діброву.

«Tendar» вважає, що агресор не зможе втримати Кремінну, та відступить з міста на лівий берег річки Красна. Дивись скрін і мапу.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

14-ти річний вінничанин здобув золото чемпіонату Європи з боксу

07.08.2016 - 15:19
Вінниця отримала ще одного боксера чемпіона. 14 річний Володимир Кушнір здобув золото чемпіонату Європи, що проходив у Хорватії. Хлопець став найкращим  у своїй ваговій категорії 72 кілограми, обійшовши 8 інших ...

Под Печерским судом снова неспокойно, — произошли потасовки

02.07.2016
Как известно, Командира Надежды Савченко ...

Оригинальный способ экономии на общественном транспорте (видео)

17.09.2015
Оригинальный способ экономии на общественном ...

Появилось видео уничтоженного КамАЗа террористов ДНР

02.07.2018
Главари ДНР в стремлении представить ...