У ЗСУ розповіли про ситуацію на Кінбурнській косі

Перед звільненням правобережжя Херсонщини Сили оборони очистили від російсько-фашистської нечисті Миколаївську область. Окрім невеликої її частинки — Кінбурнської коси. Географічно це західний мис окупованої лівобережної частини Херсонської області, але адміністративно він входить до складу Миколаївщини, від якої відділений Дніпровсько-Бузьким лиманом Чорного моря. На сьогодні там, за словами голови ОВА Віталія Кіма, є тільки російські військові.

Керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк сьогодні в ефірі телеканалу Freedom натякнула на те, що наші військові скоро зможуть звільнити від окупантів і Кінбурнську косу.

Ситуація на косі залишається складною, оскільки російські загарбники перекидають туди додаткові сили по сухопутній ділянці.

«Але ми продовжуємо свою роботу, і я впевнена, що дуже скоро зможемо звітувати та озвучити те, що Миколаївська область повністю деокупована», — резюмувала Гуменюк.

Варто уточнити, що зазвичай під Кінбурнською косою мають на увазі Кінбурнський півострів, західна частина якого адміністративно входить до складу Миколаївщини. Сама ж Кінбурська коса – це вузька смуга піску в напрямку Очакова.

Ширина Дніпровсько-Бузького лиману в межах Миколаївщини становить від трьох до десяти кілометрів, що дозволяє ЗСУ контролювати Кінбурнський півострів вогнем артилерії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В российской больнице женщина добиралась на рентген ползком: видео

12.01.2017 - 20:48
Очередной шокирующий случай в России. В сети появилось видео: женщина с забинтованной ногой на четвереньках спускается по лестнице. Так она добирается в рентген-кабинет. История произошла в уфимской больнице №13. Прокуратура уже занимается этим ...

Революционный эсминец-невидимка нового поколения Zumwalt выходит в море (видео)

18.11.2015
Новейший, технологически революционный эсминец ВМС ...