У ЗСУ розповіли про ситуацію на Кінбурнській косі

Перед звільненням правобережжя Херсонщини Сили оборони очистили від російсько-фашистської нечисті Миколаївську область. Окрім невеликої її частинки — Кінбурнської коси. Географічно це західний мис окупованої лівобережної частини Херсонської області, але адміністративно він входить до складу Миколаївщини, від якої відділений Дніпровсько-Бузьким лиманом Чорного моря. На сьогодні там, за словами голови ОВА Віталія Кіма, є тільки російські військові.

Керівник Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк сьогодні в ефірі телеканалу Freedom натякнула на те, що наші військові скоро зможуть звільнити від окупантів і Кінбурнську косу.

Ситуація на косі залишається складною, оскільки російські загарбники перекидають туди додаткові сили по сухопутній ділянці.

«Але ми продовжуємо свою роботу, і я впевнена, що дуже скоро зможемо звітувати та озвучити те, що Миколаївська область повністю деокупована», — резюмувала Гуменюк.

Варто уточнити, що зазвичай під Кінбурнською косою мають на увазі Кінбурнський півострів, західна частина якого адміністративно входить до складу Миколаївщини. Сама ж Кінбурська коса – це вузька смуга піску в напрямку Очакова.

Ширина Дніпровсько-Бузького лиману в межах Миколаївщини становить від трьох до десяти кілометрів, що дозволяє ЗСУ контролювати Кінбурнський півострів вогнем артилерії.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Інтервью з ведучим «Свободи слова» Андрієм Куликовим про «Інтер» і проблеми ЗМІ

06.09.2016 - 22:04
«Iнтер», радікалізм меньшості + сомоусунення більшості = скандал міжнародного значення, не на користь Україні, суспільному мовленню бути, регіональним мовникам ні. Громадське існує але внутрішній конфлікт не дає йому розвиватись. Модель ...

Кролики, спящие в стаканах, — видео для релаксации

13.01.2016
Обычно кроликов содержат в клетках. ...