У ЗСУ розкрили плани Пригожина залишити Бахмут

Голова ПВК Вагнер Євген Пригожин хоче якнайшвидше вивести своїх найманців зі зруйнованого міста, яке може бути оточене українськими выйськовими. Таким чином речник східного угрупування ЗСУ Сергій Череватий в коментарі для Вільного радіо пояснив заяву Пригожина про повне захоплення Бахмута.

Так, 20 травня Пригожин опублікував відео біля будівлі залізничного вокзалу в центрі Бахмута, в якому стверджував, що його найманці нібито повністю захопили місто й що 25 травня вони передадуть його «оборону» солдатам Міністерства оборони Росії й підуть.

Череватий запевнив, що бої тривають, а ЗСУ утримують низку будівель у Бахмуті.

«Ми фактично витріпали його (Пригожина – ред.) дуже потужне угруповання. Воно близьке до знищення. Ви ж розумієте, що він каже, що буде виводити свої війська і він взяв Бахмут. Тільки для цього це і говориться. «Пацан сказав — пацан зробив», а далі робіть що хочете – мене головне відпустіть. Піджавши хвіст (тікає – ред.), бо втратив найкращі свої кадри», — сказав Череватий, додавши, що по суті, угрупування Вагнер розбите.

Раніше у Міноборони України заявили, що у місті Бахмут склалася критична ситуація. Проте українська армія продовжує тримати оборону.

Нагадаємо, ще 8 травня керівник проекту Gulagu.net Володимир Осєчкін натякнув на те, що у ватажка ПВК Вагнера Євгена Пригожина серйозні проблеми. 

Володимир підписав малюнок з Пригожиним, який закидує вояк у м’ясорубку, наступним чином: «Судя по всему, the end. 
Детали позже».

Це може означати, що ПВК Вагнера у Бахмуті настав кінець, а не самому Пригожину.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

У Зеленского нашли прибыльный бизнес в России: видео

18.01.2019 - 01:25
Журналисты программы Схемы Радио Свобода провели журналистское расследование, которое показало, что в России успешно работает компания ГринФилмс. Снимает кино. С 2014 года она заработала минимум 850 миллионов рублей (350 млн. ...

Резня в финском городе Турку: появилось видео

18.08.2017
В Финляндии произошел теракт — ...