У ЗСУ назвали можливу мету атаки росіян на Дніпро

Російські окупанти намагаються виснажувати конкретні напрямки протиповітряної оборони України. Про це у понеділок, 22 травня, сказала керівник Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк під час телемарафону, коментуючи можливу мету атаку ворога на місто Дніпро.

«Будуть атакувати і намагатися виснажувати конкретні напрямки протиповітряної оборони. Зокрема, зосередившись на цьому напрямку (Дніпро – ред.), вони виміряють з яких боків може бути захищений або пропущений конкретний удар», – вважає Гуменюк.

Вона додала, що враховуючи той факт, що ворогом під час атак застосовується різна зброя, «це ще раз підкреслює, що ворогу не дає спокою наша ППО».

А щодо того, чому росіяни цієї ночі атакували саме Дніпро, Гуменюк сказала: «Який саме напрямок обирає ворог, знає тільки ворог. Ми можемо аналізувати, робити висновки і передбачати те, що вважаємо адекватним. Не завжди це співпадає з тим, що дійсно у ворога на умі».

Нагадаємо, вночі війська РФ здійснили масовану атаку на Дніпропетровщину. Постраждали вісім мирних жителів, пошкоджені будинки, автомобілі, адмінбудівлі. Сталося кілька пожеж.

Пізніше у Повітряних силах зазначили, що ворог випустив по регіону 16 ракет різних типів та 20 ударних дронів Shahed-136/131. Велика частина з них була збита.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

Чому вулиця Мєдвєдєва у Вінниці тепер носить ім’я Амосова: видео

13.02.2017 - 13:36
Амосов Микола Михайлович (1913-2002) — видатний хірург, біокібернетик, філософ, письменник, академік Національної Академії наук України і Академії медичних наук України, Лауреат державної премії УРСР (двічі) та України, Ленінської премії, Герой ...

Видео, из-за которого Ляшко могут посадить, покоряет Интернет

15.07.2016
Лидер Радикальной партии Олег Ляшко ...

Крошечный фонарик питается от тепла рук (видео)

20.11.2015
Термоэлектрический генератор часто используют для ...