У ЗМІ потрапили секретні шифри російських окупантів

До журналістів потрапили документи однієї з дивізій окупантів, які проливають світло на багато, але головне — на ставлення до людей, до своїх товаришів по службі.

Російській опозиційній до влади організації Gulagu net передали документи під грифом «Секретно» для службового користування 70-ї мотострілецької дивізії, яка спонсорується «РосАтомом», яка зараз воює на Херсонському напрямку.

У таблиці з шифрами спливають шокуючі факти: окупанти називають своїх убитих «героїв» — «пилом», поранених — «піском», а тих, що потрапили в полон — «цвіллю».

У жодній із цих назв не простежується хоча б мінімальна повага до своїх же. Командування вважає їх звичайним витратним матеріалом та гарматним м’ясом.

У когорті російсько-фашистських пропагандистів є так званий «воєнкор» з ніком «Тринадцятий». Він відрізняється від інших лише тим, що не приховує проблеми російських окупаційних військ.

Раніше на Тринадцятого наїжджали з боку військового керівництва. А тепер він дочекався й погроз від кадировців. 

Тринадцятий записав відеозвернення, в яких розповів про погрози йому і його рідним від «Ахмату». При цьому жорстко розкритикував кадировців і заявив, що все йде до третьої Чеченської війни. Тобто пригрозив, що Кремль знову розв’яже бойню у Чечні.

Це ще один приклад того, що відбувається у стані ворога.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Зеленский и его «95-й квартал» высмеяли Яценюка — песня о Сене на лабутенах покоряет Интернет

20.03.2016 - 19:16
Владимир Зеленский и его студия «95 квартал» не отстают от времени. В этот раз они сорвали банк совместив две самые популярные ныне темы в политике и шоу-бизнесе — попытку отправить в ...

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...