У застосунку «Дія» запровадили нові послуги

Очільник Мінцифри Михайло Федоров презентував зміни в застосунку Дія і розповів про Diia Summit, який відбувся сьогодні, 19 грудня.

«Дія стала частиною життя українців та ефективним способом доставки послуг до людини — і в евакуації, і в окупації. З початком повномасштабного вторгнення цифровізація не зупинилася. Навпаки! Запустили понад 70 сервісів у застосунку та на порталі Дія, переосмислили платформу Дія.Освіта, створили основу для електронних реєстрів Дія.Engine. І це лише частина екосистеми Дія. Дія стала попкультурою та створила новий досвід взаємодії з державою. Продовжуємо запускати онлайн-сервіси, щоб замінити бюрократію на кілька кліків у смартфоні чи комп’ютері, а корупцію — витіснити технологіями», — йдеться у повідомленні Федорова.

Міністр зазначив, що на Diia Summit було презентовано:
• перереєстрацію авто в Дії без відвідування сервісного центру МВС,
• е-Підприємець — 8 послуг для бізнесу за 1 онлайн-заявою,
• автоматичні зміни у ФОП без участі людини та очікувань,
• послуги для моряків без паперів і хабарів.

«І найцікавіше — уперше оновили дизайн Дії! Зробили головний екран функціональнішим, оновили документи й додали стрічку з важливими оновленнями,» — додав Федоров.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице сожгли российский флаг: видео

27.02.2017 - 19:41
В Виннице активисты «Национального корпуса» провели флешмоб с сожжением российского триколора, который приурочили к 3-ей годовщине аннексии Крыма. Саму акцию ее участники как бы адресовали не российским гражданам, а Кремлю ...

РПЦ сделала заявление по бюсту от Поклонской: видео

07.03.2017
Похоже, даже священнослужители не знают, ...

В Донецке народ смешал Януковича с грязью: видео

27.11.2016
На улицах Донецка местных жителей ...