У Вовчанську місцеві «ждуни» заважають ЗСУ і допомагають окупантам

Сили оборони України зупинили російських окупантів в прикордонні Харківськоої області, навіть проводять контрнаступальні дії. Про це заявив представник Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Ігор Прохоренко.

Його слова співпадають з повідомленнями новинного Телеграм-каналу «Донбас Оперативний» про наше просування у Вовчанську та американського Інституту вивчення війни біля сусідніх Лук’янців, про що ми повідомляли раніше.

Тим часом наші захисники, які за сумісництвом є блогерами, повідомляють про дещо неочікувані проблеми у Вовчанську через місцеве населення.

Так, Станіслав Бунятов (Осман) зі штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади ЗСУ у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» написав: «Найбільша наша проблема — це ворожі FPV-дони-камікадзе та цивільні, які заважають працювати.

А лейтенант ЗСУ з позивним Алекс у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» константував: «По Вовчанську наче +- стабільно… Ждуни тут також є, деякі ледь не запрошують орків до свого будинку, махають, щоб бігли до них укриватись».

Нагадаємо, більшість населення евакуювалася, а серед тих, хто залишився, звісно, є певний відсоток зрадників.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Демократия по–российски. В Москве жестко разогнали митинг: видео

14.01.2017 - 18:47
Около 40-50 человек задержали, а одному понадобилась скорая помощь – таков итог собрания сторонников «Новой оппозиции» в Москве. Активисты организации планировали встретиться, чтобы обсудить планируемый митинг в поддержку политзаключенных. Место их ...

Как поросенка мыли на кухне (видео)

27.11.2015
Уже прижилось увлечение некоторых горожан ...

Актриса Ходченкова обнажилась в новом клипе группы «Ленинград»: видео

27.04.2017
Эпатажная российская группа «Ленинград» презентовала ...