У Вірменії стартували спільні зі США військові навчання

У Вірменії в понеділок, 11 вересня, стартують спільні зі США навчання Партнер Орел-2023 (Eagle Partner 2023), які триватимуть до 20 вересня. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Вірменії.

Навчання передбачають операції зі стабілізації відносин між сторонами, що конфліктують, при виконанні миротворчих завдань.

Мета навчань — підвищення рівня злагодження підрозділів, що беруть участь у міжнародних миротворчих місіях у рамках миротворчих операцій, обмін передовим досвідом у галузі управління та тактичної комунікації, а також підвищення готовності вірменського підрозділу до планових оцінок Концепції оперативного потенціалу програми НАТО Партнерство заради миру.

Нагадаємо, Росія заявила, що проведення спільних вірмено-американських військових навчань на території Вірменії «викликає настороженість». У Єревані відповіли, що спільні військові навчання є результатом зближення двох країн, додавши, що Вірменія прагне покращити відносини із США у всіх сферах.

МЗС РФ викликало посла Вірменії Вагаршака Арутюняна, щоб висловити різкий протест у зв’язку з низкою «недружніх кроків» вірменського керівництва. Серед них були названі запуск процесу ратифікації Римського статуту МКС, поїздка до Києва дружини прем’єр-міністра Анни Акопян, проведення на вірменській території військових навчань за участю США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Новой Зеландии идет неимоверная борьба за спасение жизней сотен китов: видео

10.02.2017 - 10:12
Настоящая трагедия разворачивается сейчас на берегу бухты Голден-Бей в Новой Зеландии — там власти и волонтеры прилагают неимоверные усилия, чтобы спасти около 150 китов, у которых еще остаются шансы выжить. ...

Не самый удачливый гимнаст (видео)

22.11.2015
Неудачи в спорте случаются часто. ...

Интернет взорвало видео с голым полицейским в Москве

06.09.2016
Интернет взрывает видео, на котором голый мужчина ...