У Вірменії стартували спільні зі США військові навчання

У Вірменії в понеділок, 11 вересня, стартують спільні зі США навчання Партнер Орел-2023 (Eagle Partner 2023), які триватимуть до 20 вересня. Про це повідомила пресслужба Міністерства оборони Вірменії.

Навчання передбачають операції зі стабілізації відносин між сторонами, що конфліктують, при виконанні миротворчих завдань.

Мета навчань — підвищення рівня злагодження підрозділів, що беруть участь у міжнародних миротворчих місіях у рамках миротворчих операцій, обмін передовим досвідом у галузі управління та тактичної комунікації, а також підвищення готовності вірменського підрозділу до планових оцінок Концепції оперативного потенціалу програми НАТО Партнерство заради миру.

Нагадаємо, Росія заявила, що проведення спільних вірмено-американських військових навчань на території Вірменії «викликає настороженість». У Єревані відповіли, що спільні військові навчання є результатом зближення двох країн, додавши, що Вірменія прагне покращити відносини із США у всіх сферах.

МЗС РФ викликало посла Вірменії Вагаршака Арутюняна, щоб висловити різкий протест у зв’язку з низкою «недружніх кроків» вірменського керівництва. Серед них були названі запуск процесу ратифікації Римського статуту МКС, поїздка до Києва дружини прем’єр-міністра Анни Акопян, проведення на вірменській території військових навчань за участю США.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео с российскими танками, которые готовят к переброске в Украину

24.03.2017 - 18:38
Reuters показал готовящиеся к переброске в Украину российские танки После размещения 24 марта на YouTube-канале агентства Reuters видео разгрузки десятков российских танков вблизи украинской границы зрители на него отреагировали неоднозначно. ...

Volvo показала 90 лет эволюции модельного ряда: видео

14.03.2017
Первый серийный автомобиль Volvo был ...