У Вінницький облраді пропонують заборонити діяльність УПЦ МП

Постійна комісія з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту Вінницької облради підготувала звернення до президента, Верховної Ради та уряду з пропозицією прийняти закон про заборону діяльності Української православної церкви Московського патріархату для уникнення реальних та потенційних ризиків загрози національній безпеці України.

Про це повідомляє Вінницька облрада. Засідання комісії відбулось 2 листопада.

«Звернення підготовлено постійною комісією. Свою позицію депутати пояснюють тим, що УПЦ МП ідеологічно обґрунтовує та підтримує війну, а також виправдовує військові злочини, які скоює росія на території України.

Крім того, у зверненні йдеться, що «значна кількість служителів зазначеної церкви виявляють антиукраїнську та антидержавну позицію, про що свідчать проведені санкціоновані обшуки СБУ за місцем проживання митрополита однієї з єпархій УПЦ МП на території Вінниччини», — йдеться у повідомленні.

Комісія погодила відповідний проєкт рішення та рекомендувала голові облради включити його до порядку денного сесії.

Нагадаємо, фігурантом кримінальної справи щодо підтримки збройної агресії проти України є митрополит Тульчинський Іонафан (Єлецьких).


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Террористы из гаубиц лупили по Светлодарску под видеосъемку беспилотника ОБСЕ

12.01.2017 - 13:12
Редкий случай — мониторинговая миссия ОБСЕ на Донбассе не просто констатировала, что услышала энное количество выстрелов с востока на запад или какого-то другого «зашифрованного» направления, а четко указала на то, ...