У Вінницькій області громадяни формують виборчі списки «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»

bpp-1В усіх районах Вінницької області триває акція «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – «Народовладдя починається з тебе!».

Під час цієї акції мешканці Вінниччини пропонують кандидатів у місцеві ради області, які на їх думку гідні бути депутатами від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Люди підходять до наметів «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» та пропонують партійним активістам тих осіб, яких вони хотіли би бачити депутатами у власному виборчому окрузі. Бути кандидатом від партії Президента, тим більше на базовій для нього Вінниччині – велика честь. Тому обласна партійна організація «БПП «Солідарність» підійшла до висування шляхом обговорення кожної кандидатури з простими людьми. Людей, які отримали найбільшу підтримку громадян вже буде висунуто кандидатами до обласної ради від партії Президента.

Громадяни також говорять і пропонують нові теми для депутатів місцевих рад наступного скликання, озвучують свої пропозиції щодо розвитку територіальних громад. Лише за тиждень роботи пунктів збору пропозицій, уже зібрано десятки тисяч рекомендацій, які жителі Вінниччини в усній та письмовій формі залишають у наметах.

На Заході такі акції мають назву «праймеріз» – попереднє голосування за кандидатів, запропонованих тією або іншою партією. Відмінність вінницької моделі від американської або європейської практики «праймеріз» у тому, що там обговорюються декілька кандидатур, уже погоджених попередньо із партійним керівництвом. У нашому випадку, жодних потенційних претендентів ще не визначено.

 

Мешканці Вінниччини живо відреагували на «праймеріз» від партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність». Ганна Добро різ, мешканка Літинського району, пенсіонерка, каже, що ще не стикалася з подібною практикою під час виборів.

«Брала участь у всіх виборах з часу незалежності України. Перший раз бачу як відкрито формуються списки кандидатів. Це вселяє надію, що від партії Президента до Вінницької обласної ради пройдуть гідні кандидати, а не партійні функціонери», – говорить Ганна Доброріз.

Як зазначив Андрій Гижко, голова Вінницької територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка  «Солідарність», це зроблено, щоб максимально врахувати вимоги виборців.

«Не партії мають нав’язувати людям своїх кандидатів, а вінничани вимагатимуть висування тих осіб, які користуються довірою українців. «Блок Петра Порошенка «Солідарність», як найбільш рейтингова партія у Вінницькій області подає, таким чином, приклад іншим політичним силам», – сказав Андрій Гижко.

Джерело: presspoint


 
Luckyads
Yandex


РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Появилось видео ликвидации в Грозном четырех преступников, напавших на полицейских

18.12.2016 - 00:56
В ночь с субботы на воскресенье в столице Чечни Грозном силовики провели операцию по обезвреживанию группы лиц, которые перед тем совершили нападения на сотрудников правоохранительных органов на территории Октябрьского района ...

Появилось видео выступления в Раде полковника Голубана

15.03.2017
Несмотря на сопротивление вице-спикера ВР ...

Жириновский пригрозил депутатам из партии Путина расстрелами: видео

15.03.2017
Лидер российской ЛДПР Владимир Жириновский устроил ...

Как отчистить старый ковер

18.10.2016
Без химчистки и дорогого пылесоса! ...