У Вінниці змінили нумерацію деяких тролейбусних маршрутів

У Вінниці запроваджується виключно цифрова нумерація тролейбусних маршрутів. Тобто прибирають «додаткові» до цифр літери. Зміни набудуть чинності з 20 травня. Мета — спростити орієнтування у маршрутах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Зміни стосуватимуться наступних тролейбусних маршрутів:

№ 6А – № 21 «ВПЗ – Залізничний вокзал»; № 12А – № 19 «Гніванське шосе – Немирівське шосе»; № 14А – № 18 «Залізничний вокзал – Вул. Юзвинська – Вишенька»; № 14Б – № 17 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний»; № 15А – № 16 «Вишенька – Муніципальний ринок – ВПЗ»; № 15Б – № 20 «Вишенька – Хутір Шевченка».

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради наголошують, що нумерація інших маршрутів громадського транспорту міста залишиться без змін.

«Враховуючи розширення мережі тролейбусних маршрутів з автономним ходом та недоцільність використання великої кількості буквених позначень, які неодмінно виникнуть із розвитком мережі, було прийнято таке рішення для того, аби у майбутньому в пасажирів не виникало складнощів із визначенням номера маршрутів», – зазначив директор департамент транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Нагадаємо, 20 квітня у Вінниці було відновлено пасажироперевезення за трамвайним маршрутом №2 «Барське шосе – Вишенька». Раніше маршрут скасували через дефіцит електроенергії.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що за необхідності кількість трамвайних вагонів на цьому маршруті буде поступово збільшуватись.

Раніше ми повідомляли, що у рамках процесу деколонізації топонімів у Вінницькій територіальній громаді було змінено назву 45 зупинок громадського транспорту. Фактично їх узгодили з новими назвами вулиць.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В США столкнулись 47 автомобилей: видео

16.02.2019 - 20:26
В США на заснеженной дороге возле Канзас-Сити произошла масштабная авария, в которой столкнулись 47 автомобилей. Из-за скользкой дороги одна за другой легковые машины, а также несколько грузовиков врезались в образовавшуюся ...

Шпионская съемка гиперкара Bugatti Chiron  (видео)

08.11.2015
Фотошпион тайком заснял волнующие мгновения ...