У Вінниці змінили нумерацію деяких тролейбусних маршрутів

У Вінниці запроваджується виключно цифрова нумерація тролейбусних маршрутів. Тобто прибирають «додаткові» до цифр літери. Зміни набудуть чинності з 20 травня. Мета — спростити орієнтування у маршрутах.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Зміни стосуватимуться наступних тролейбусних маршрутів:

№ 6А – № 21 «ВПЗ – Залізничний вокзал»; № 12А – № 19 «Гніванське шосе – Немирівське шосе»; № 14А – № 18 «Залізничний вокзал – Вул. Юзвинська – Вишенька»; № 14Б – № 17 «Залізничний вокзал – Мікрорайон «Академічний»; № 15А – № 16 «Вишенька – Муніципальний ринок – ВПЗ»; № 15Б – № 20 «Вишенька – Хутір Шевченка».

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради наголошують, що нумерація інших маршрутів громадського транспорту міста залишиться без змін.

«Враховуючи розширення мережі тролейбусних маршрутів з автономним ходом та недоцільність використання великої кількості буквених позначень, які неодмінно виникнуть із розвитком мережі, було прийнято таке рішення для того, аби у майбутньому в пасажирів не виникало складнощів із визначенням номера маршрутів», – зазначив директор департамент транспорту та міської мобільності Андрій Сорокін.

Нагадаємо, 20 квітня у Вінниці було відновлено пасажироперевезення за трамвайним маршрутом №2 «Барське шосе – Вишенька». Раніше маршрут скасували через дефіцит електроенергії.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що за необхідності кількість трамвайних вагонів на цьому маршруті буде поступово збільшуватись.

Раніше ми повідомляли, що у рамках процесу деколонізації топонімів у Вінницькій територіальній громаді було змінено назву 45 зупинок громадського транспорту. Фактично їх узгодили з новими назвами вулиць.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Появились подробности и видео смертельного взрыва в Манчестере

23.05.2017 - 03:28
Как мы уже сообщали, в Манчестере взрыв на стадионе во время концерта певицы из США Арианы Гранде прогремели взрывы, которые стали причиной гибели минимум 20 зрителей, еще не менее сотни получили ...

Зеленский во второй раз обратился к украинцам: видео

24.11.2017
Лидер Квартала 95 Владимир Зеленский ...

Украина разгромила Албанию 4:1. Видеообзор

04.06.2018
Сборная Украины, не пробившаяся на ...

Белка попыталась спрятать желудь в шерсти собаки: видео

18.02.2017
Помните белку из мультика «Ледниковый ...