У Вінниці жінка організувала місце розпусти у спортивному закладі

Вінницькою місцевою прокуратурою приділяється особлива увага розслідуванню злочинів проти громадського порядку та моральності

До Вінницького міського суду за наслідками здійснення досудового слідства скеровано обвинувальний акт, яким жительці Вінницького району висунуто обвинувачення у вчинені злочинів, передбачених ч. 2 ст. 302 КК України – тобто створення та утримання місця розпусти, вчинене з метою наживи, ч. 2 ст. 301 КК України – виготовлення, зберігання з метою збуту та розповсюдження, а також розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру, ч. 3 ст. 301 КК України – виготовлення, зберігання з метою збуту та розповсюдження, а також розповсюдження зображень та відеопродукції порнографічного характеру.

Досудовим слідством встановлено, що молода жінка з метою отримання незаконного прибутку організувала у одному із приміщень спортивного закладу Вінниці місце, де надавала інтимні послуги за грошову винагороду. Також остання з метою приваблення клієнтів виготовляла за своєю участю відео- та фотопродукцію порнографічного характеру, яку в подальшому надсилала потенційним клієнтам.

Жінку викрито у десяти епізодах злочинної діяльності у вказанній сфері. За вчинене їй загрожує покарання у виді позбавлення волі до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до трьох років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області юрист 1 класу
В. Серветник


 
luckyads


Загрузка...

РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016 - 15:10
Иногда возникает необходимость сделать выбор – поспать или поесть. Но некоторым, особо одаренным, удается совместить несовместимое. Вот и на этом видео, маленький мальчик, борясь со сном, находит в себе силы ...

Кандидата в президенты облили водой в прямом эфире: видео

08.02.2019
Сегодня в прямом эфире телеканала ...

Телеканал Конгресса США стал жертвой Раши Тудей: видео

13.01.2017
Дональда Трампа долго убеждали в ...