У Вінниці жінка організувала місце розпусти у спортивному закладі

Вінницькою місцевою прокуратурою приділяється особлива увага розслідуванню злочинів проти громадського порядку та моральності

До Вінницького міського суду за наслідками здійснення досудового слідства скеровано обвинувальний акт, яким жительці Вінницького району висунуто обвинувачення у вчинені злочинів, передбачених ч. 2 ст. 302 КК України – тобто створення та утримання місця розпусти, вчинене з метою наживи, ч. 2 ст. 301 КК України – виготовлення, зберігання з метою збуту та розповсюдження, а також розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру, ч. 3 ст. 301 КК України – виготовлення, зберігання з метою збуту та розповсюдження, а також розповсюдження зображень та відеопродукції порнографічного характеру.

Досудовим слідством встановлено, що молода жінка з метою отримання незаконного прибутку організувала у одному із приміщень спортивного закладу Вінниці місце, де надавала інтимні послуги за грошову винагороду. Також остання з метою приваблення клієнтів виготовляла за своєю участю відео- та фотопродукцію порнографічного характеру, яку в подальшому надсилала потенційним клієнтам.

Жінку викрито у десяти епізодах злочинної діяльності у вказанній сфері. За вчинене їй загрожує покарання у виді позбавлення волі до семи років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю до трьох років.

Прокурор Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області юрист 1 класу
В. Серветник


 
Обливки
luckyads


Загрузка...

Yandex
РедТрэм Обменный

Комментарии закрыты.

Video >>

Кот – вижу цель, не вижу препятствий

27.02.2016 - 15:48
Кот, который на этом видео, личность целеустремленная, никакие преграды и высоты не могут помешать ему добыть то, что ему очень нужно. ...

ВСУ уничтожили ракетчиков «ДНР»: новое видео

28.02.2019
Подполковник Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Израиль показал видео испытаний «дрона-убийцы» российских С-300 и С-400

21.02.2019
Израиль совершенствует свое вооружение с ...

Очередной теракт в Турции – погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...