У Вінниці завершують процес увімкнення опалення

У Вінниці триває фінальний етап запуску опалювального сезону. Подачу тепла до житлових будинків із централізованим опаленням почали 30 жовтня, і вже станом на полудень 31 жовтня тепло отримали 1015 із 1210 багатоповерхівок. Про це повідомили у департаменті міського господарства міської ради.

Міський голова Сергій Моргунов наголосив, що нинішній опалювальний сезон проходить у надзвичайно складних умовах — через масові російські обстріли пошкоджено близько 60% газовидобутку країни, що створило дефіцит ресурсу. Тому громади мають зменшувати споживання газу, щоб зберегти запаси на період сильних морозів. За словами Моргунова, подача тепла відбувається поетапно й має бути завершена найближчими днями, проте ризики нових атак залишаються, тому містянам варто заздалегідь облаштовувати пункти обігріву у своїх будинках.

Він нагадав, що у Вінниці вже створено мережу таких пунктів у комунальних закладах, а також ведеться співпраця з бізнесом для розширення можливостей. Депутати закликаються долучатися до роботи в округах. У місті також діють програми підтримки закупівлі генераторів та іншого обладнання для автономного обігріву.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Глубоководные чудища, попадающиеся в рыболовецкие сети: фото, видео

20.12.2016 - 19:34
Фотографии обычного моряка из Мурманска Романа Федорцова завоевывают интернет. Мужчина работает на рыболовецком траулере и постоянно публикует фотоотчеты о своей работе. Самый странный улов Роман выкладывает на своих страницах в ...

В Турции упал воздушный шар с туристами: видео

09.04.2017
В результате падения воздушного шара ...