У Вінниці завершують будівництво логістичного комплексу мультимаркетів «Аврора»

Мережа мультимаркетів «Аврора» завершує будівництво другої черги логістичного комплексу у східній частині Вінниці. Площа новозбудованого складу сягатиме 9500 м2.

Про це повідомив заступник міського голови Андрій Очеретний.

«На базі цього приміщення створять 200 додаткових робочих місць. І це хороший показник того, що у Вінниці реалізуються великі проєкти, бізнес не стоїть і продовжує масштабуватися. Вже наступного року за рахунок цього логістичного комплексу буде можливість обслуговувати до 700 магазинів», — зазначив він.

Додамо, наразі у Вінниці функціонує декілька магазинів «Аврора», загалом в області – більше десятка. Мережа охоплює практично всі регіони України.

Forbes називає стрімким становлення української мережі магазинів «Аврора». За чотири роки бізнес рітейлера виріс у чотири рази. Засновник «Аврори» Лев Жиденко за підсумками 2021 року визнав, що виторг має досягти 6 млрд грн.

«Команда Вінницької міської ради працює над тим, щоб створити сприятливі умови для залучення інвестицій. Тим часом і бізнес йде нам на зустріч. Разом працюємо задля розвитку економіки громади! Зазначу, що представники бізнесу допомогли з площами нашому Гуманітарному штабу, представникам Червоного Хреста та міжнародній організації Medair», — підкреслив Очеретний.

Нагадаємо, місяць тому, 12 листопада, Вінницький міський голова Сергій Моргунов підписав угоду з представниками U PARKS, яка стала керуючою компанією Вінницького індустріального парку за результатами конкурсу, що затвердили на сесії міської ради наприкінці жовтня.

На території промпарку створять інноваційний проєкт у харчовій промисловості — “АгроФудТеХ ВОЛЯ”. Метою діяльності цього кластера є експорт продукції, а також задоволення потреб внутрішнього ринку.

Передбачається, що Вінницький індустріальний парк стане промисловою територією, що забезпечить сільгоспвиробників матеріально-технічною базою для глибокої переробки, зберігання, транспортування та реалізації сільськогосподарської продукції з доданою вартістю.

Міський голова Вінниці Сергій Моргунов наголосив, що розвиток економіки важливий не лише в умовах війни, а й в післявоєнному майбутньому. Оскільки запуск в роботу індустріального парку стане каталізатором створення нових робочих місць, люди будуть забезпечені належними умовами для життя. Лише в процесі проєктування, будівництва та супутніх робіт тут будуть задіяні від 500 до 1000 різнопланових фахівців на рік. Загалом, це будуть місцеві будівельники, проєктанти, перевізники, постачальники матеріалів, охорона, прибиральники та інші.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Как российские дипломаты пытались выкрасть экипаж «Норда»: видео

08.04.2018 - 22:36
Накануне вечером российские дипломаты предприняли дерзкую попытку вывезти из Украины в РФ членов команды арестованного судна «Норд» в Россию. Ехали через пункт пропуска Гоптовка в Харьковской области. Спикер Госпогранслужбы Украины ...

Под Администрацией президента подожгли шины: видео

19.11.2017
Возле здания Администрации президента Украины ...

Renault Megane на скорости 195 км отправился в полет (видео)

23.09.2015
На днях на автодроме Нюрбургринг ...