У Вінниці завершили будівництво цеху обробки горіхів

Компанія Roshen завершила будівництво цеху обробки горіхів на своєму вінницькому підприємстві. Його загальна площа складає 1657 м².

Про це повідомив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний після візиту на виробничий майданчик.

«Новий цех створили з метою заміщення імпортних напівфабрикатів, необхідних для українського виробництва. Виробнича потужність тут складатиме 40 тонн перероблених горіхів на день», — зазначив він.

За словами посадовця, поки що відбувається процес монтажу обладнання та пуско-налагоджувальних робіт. Нові працівники знайомляться з технікою та готуються до запуску цеху.

«Тут вже працює 12 людей, а в планах збільшити колектив до 20. Тобто ще 8 вакантних місць є, і всі охочі, хто зараз в пошуку роботи, можуть звертатися», — додав він.

На думку Очеретного, розвиток підприємств та їх повноцінна робота – це запорука зміцнення економіки та, як наслідок, додаткові можливості для наших оборонців.

«Вінницький муніципалітет дав поштовх розвитку Промислової долини три роки тому, коли стартувало будівництво доріг на вулицях Гонти-Енергетична. Будемо продовжувати й надалі створювати можливості для нашої конкурентоспроможності», — зауважив заступник мера.

На початку липня у північній частині Вінниці ввели в експлуатацію розподільчий центр Корпорації Roshen. Це сучасний логістичний хаб, площею понад 30 тисяч кв.м. Передбачається, що товари звідси роз’їжджаються не тільки по Україні, а й в різні куточки світу.

Нагадаємо, виконком Вінницької міськради 20 липня надав містобудівні умови та обмеження на нове будівництво виробничих приміщень для двох підприємств: ТОВ «ВІЗАРДІ» та ТОВ «СМАРТ ЛАЙН». Їх збудуть на східній околиці – поблизу вулиці Генерала Трейка.

Компанія «СМАРТ ЛАЙН» спеціалізується на устаткуванні для порошкового фарбування. «ВІЗАРДІ» – випускає металоконструкції для будівництва та сільського господарства.

«Нові заводи посилюють промисловий потенціал Вінниці і економічну спроможність. Це особливо важливо під час війни. Тому ми працюємо і будемо працювати з потенційними інвесторами та покращувати бізнес-клімат у нашій громаді», — сказав тоді мер міста Сергій Моргунов.


Подпишитесь на новости

 

Video >>

«Динамо» победило «Александрию»: видеообзор

18.08.2018 - 22:14
Гол Виктора Цыганкова отменным ударом из-за пределов штрафной площадки оформил четвертую подряд победу «Динамо» в чемпионате страны. На сей раз над «Александрией», которая шла после четырех туров первенства на первом ...

Трюкач Кен Блок на гоночной трассе

14.11.2015
Мастер джимханы (максимально быстрое преодоление ...

Нардепа Королевскую в Славянске «озеленили» (видео)

09.05.2016
Депутат Наталья Королевская планировала несколько ...